تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 174 تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۴

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: همایش سیاست های پولی و ارزی با موضوع تورم تک رقمی پایدار، الزامات سیاستی و نهادی، با مشارکت و حمایت بانک کشاورزی و با حضور مقامات ارشد اقتصادی آغاز به کار کرد.

به گزارش بنکر (Banker)،در این همایش دو روزه و تخصصی که توسط پژوهشکده پولی و بانکی کشور برگزار می شود، دکترعلی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر ولی الله سیف  رئیس کل بانک مرکزی، دکتر مسعود نیلی مشاور رئیس جمهور، دکتر اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی، دکتر حسن درگاهی استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی و پروفسور پیرپائولو بنینو استاد اقتصاد دانشگاه لوئیس گیدو کارلی ایتالیا سخنرانی خواهند کرد.
بر اساس این گزارش، در این همایش همچنین میزگردهای تخصصی در چارچوب محورهای همایش  با عناوین الزامات سیاست پولی و ارزی گذار به تورم تک رقمی، ارتقای سلامت و نظارت بانک مرکزی در راستای تامین ثبات مالی، الزامات نهادی پایداری تورم تک رقمی و اصلاح بازار اعتبار و تجدید ساختار بنگاه های اقتصادی ، مدیریت بدهی بانک ها به بانک مرکزی، پیش شرط تحقق تورم تک رقمی و آخرین مباحث مرتبط با سیاست های پولی و ارزی کشور با حضور و مشارکت مقامات ، کارشناسان ارشد، صاحبنظران و اساتید خارجی و داخلی تشکیل خواهد شد.
این گزارش می افزاید: رونمایی از اولین دانشنامه بانکی ایران ، برگزاری نمایشگاه کتاب های تخصصی اقتصادی با تخفیف ویژه ، رونمایی از کتاب ، قدردانی از چهره های ماندگار بانکی و اعلام برندگان مسابقه تورم در آینه تصویر از دیگر برنامه های این همایش خواهد بود.
شایان ذکر است دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی ، اعضای هیئت مدیره و تعدادی از مدیران و کارشناسان این بانک در این همایش حضور دارند.

منبع: پایگاه خبری بانکر

Twitter Google+ Facebook
1,189 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه