تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 14391 تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۴

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عبدالله صادقی مخاطب بانک مردم و یکی از سپرده‌گذاران موسسه ثامن‌الحجج نامه سرگشاده‌ای خطاب به میرعلی مدیرعامل این موسسه نوشته که از نظر می‌گذرد:
اقای میر علی
سلام علیکم
در نامه اولم بدلیل عدم شناخت کافی از شما شایددر اظهاراتم کمی تندروی کردم ازشما عذرخواهی می‌کنم.
حال که تمام اتفاقات که در این چند ماهه از طرق مختلف رصد نموده‌ام و در اولین اطلاعیه بانک مرکزی مطالبی در مورد این موسسه رسانه‌ای شد حتی خبر واگذاری آن توسط ریاست بانک مرکزی به بانک دیگری اعلام گردید و باعث شد شما در اولین اظهارنظرتان خداوند متعال را حکم قرار دادید که نشان از اعتقاد شما بوده و حتی به ابقاء نام موسسه هم اصراردارید و در پیشینه شما ضعفی چه مادی وچه خانوادگی که نشانگر سو ,استفاده شخصی باشد مشهود نیست.
همچنین وقتی دیدم سعی داشته‌اید امانتدار خوبی برای سپرده‌گذاران باشید و سپرده آنها را در جهت منافع اقتصادی جامعه و ایجاد شغل برای جوانان باشید به عملکردشفاف و سالم موسسه اعتماد بیشتری پیداکرده ام.
از اینکه بالاخره در پاسخ این همه ابهامات با ارسال اولین پیام موسسه که درسایت بانک مردم منتشر شد نشان ازشروع دفاع و مبارزه از عملکرد موسسه می باشد. سپرده گذاران از شما انتظار دارند بیش از این آنها را در حالت انتظار توام با نگرانی نگه ندارید.
آیا شنیده‌اید سپرده‌گذاری بعلت استیصال، اثاثیه منزلش را جلوی موسسه پهن کرده است؟ کاری کنید بعضی ازکسانی‌که با توجه به فضای سیاسی موجود شمشیر از رو بسته تا این موسسه رانابود کنند شما هم از امکانات دفاعی(اقایان,ارگانها ,نهادها )که به صداقت کار موسسه مطلع واعتماد دارند به مبارزه مستقیم برخواسته و به فضل الهی نیاتشان برملا و آنها را سرجای خود نشانده وبه عنوان گل دقیقه نود کاری کنید که اگر برنده نشدید حداقل با مساوی (برد برد به نفع طرفین) با گرفتن اخذ مجوز به سپرده‌گذاران امید دیگری بدهید.
با امید به فضل وکرم الهی موفق باشید.

 میرعلی ثامن (۲)
قابل توجه مخاطبان بانک مردم
۱- نظراتی که در بخش “گزارش مردم” منتشر می‌شود الزاما نظر سایت بانک مردم نیست.
۲- برای ارسال نظرات و پیشنهادات خود می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده فرمایید:فکس: ۴۳۸۵۵۸۸۴پیامک: ۵۰۰۰۲۹۴۹۲۷ایمیل: info@bankemardom.ir و  bankemardom@gmail.com

تلگرام: https://telegram.me/bankemardom

مخاطبان گرامی بانک مردم می‌توانند عکس‌ها و تصاویر خود و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس info@bankemardom.ir ایمیل کنند و یا اینکه در تلگرام به https://telegram.me/modir_bankemardom ارسال کنند تا در بخش “گزارش مردم” و همچنین در کانال تلگرام منتشر شود.

Twitter Google+ Facebook
5,850 views
نظرات
 1. سپرده گذار شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  احسنت بر شما. درود بر میرعلی

 2. اقتصاد دان یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  هر چقدر دوستان و هم میهن های من در موسسه میزان سپرده های بالای ۲۰ میلیون را بگیرند ما ثامن الحججی ها هم سپرده های بالای ۱۰ میلیون مان را میگیریم . خوشحالم تا خرداد ۹۶ و انتخابات ریاست جمهوری فقط ۱۷ ماه مانده و از ۸ ماه دیگه اخبار انتخابات ریاست جمهوری و حضور رقیبان جدی میشه که مطمئنا الان در حال رصذ مشکلات پدیده و میزان و ثامن الحجج و …. هستند که با بی تدبیری هر چه تمامتر این دولت مخصوصا جناب سیف به اینجا رسیده . من منکر تخلفات موسسات بدون مجوز نیستم و کار ساماندهی بهترین کار برای این موسسات بوده . اما چرا بجای حل مشکلات در فضای گفتمان شمشیر را از رو بسته اند . کشور ما که ادعای دیپلماسی و حل مشکلات از طریق گفتگو داره و برای فرار از تحریمها زیر بار همه چیز رف . چرا ما را تحریم کرده اند و ما از دسترسی به پول خودمان معذوریم ؟
  دیگه آدم به چی اطمینان کنه . چرا با گفتگو در فضای دوستی کار را حل نکردید و چرا ما سپرد گذاران که گول کلمه ((( تحت نظارت بانک مرکزی ))) و تبلیغات میلیاردی در صدا و سیمای میییلی و نه ملی و برنامه ماه عسل و …. و شعب بسیار شیک خوردیم باید چوب این ندانم کاریها را بخوریم چرا همان اول کار که این موسسات کوچک بودند با آنها برخورد نکردید و بعد ۱۵ سال که هزاران میلیارد از پول مردم را گرفته اند به فکر افتاده اید . و چرا های دگر و دگر ؟

 3. احسان شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام خدمت اقای میر علی ما با اعتماد به شما ونام مقدس ثامن الحجج منزلمان رافروختیم به امید این که باسود ان هزار مشکل وبدبختی خانواده هایمان را حل کنیم خواهش می کنیو در حق ماپدری کنید واین خانواده از هم گسیخته را دور هم جمع کنید شما می توانید خواهش می کنیم با بانک مر کزی کنار بیایید وبه ما رحم کنید به خدا قسم خانواده امان از غصه بیمار شدند ما به شما اعتماد کردیم به خاطر خدا وثامن الحجج قلب های نا ارام ما شاد کنید
  م

 4. رسواگر پنج شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴

  عزیزه دلم تو اسباب اثاثیه تو فروختی که با سوده پولت دوباره همون اثاثیه رو بخری؟!چقدر دروغ اخه,جالبه همه یهویی بچه هاشون مریض شدن و چک دارن,بابا پوله خودمونه چرا دروغ میگین تا پول خودتونو بگیرین.حسابارو بسته بانک مرکزی فقط باید تا ١٢ ام وایسیم

 5. جواد شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  درود بر شما که حرف میلیون ها مشتری و کارمندرو زدید
  زنده باد ثامن الحجج زنده باد میر علی
  لعنت به بدخواهان که روزی دستشون رو میشه و ماه پشت ابر نمیمونه
  لعنت به همه کسانی که مردم بیچاره رو قربانی اهداف …خودشون میکنند
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 6. کارمند موسسه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام
  [این پیام توسط بانک مردم ویرایش شده]

 7. زهرا شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  درود بر شما.حرف دل همه رو زدین

 8. شایان شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  با رصد اتفاقات در این مدت متوجه شدیم که مقصر اصلی این جریان فقط و فقط جناب …هستند آقای …دنیا دار مکافاته از عاقبت تمصمیمی که گرفتید بترسید بازی کردن با مال و زندگی مردم مطمیین باشید تاوان داره خدا به راحتی ازش نمیگذره شما هم دارید به سپرده گذاران آسیب یزنید هم سه چهار هزار جوان شاغل در موسسه . دولت خودتون که عرضه الشتغالزایی نداره پس لطفا دست از ضربه زدن به کسی که ایجاد اشتغال کرده بردارید . به شما اطمینان میدم با این کاری که کردید بدترین ضربه رو به هم حزبیهاتون در انتخابات پیش رو زدید ازهم حزبیهای شما کسی رای نمیاره(این پیام ویرایش شده است … بانک مردم)

 9. ستاره شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  … هم تو بدبختی مردم نقش مهمی داره. این اقای …هم نامه هاش جانبدارانه ست. هم …هم ……هر دو واسه ما نقشه کشیدن. ما به هیچ کدوم اعتماد نداریم. ما پولمون رو میخوایییییممممم. ما بیچاره شدیم. ما استرس می کشیم. این چه وضع و مصیبتیه.(این پیام ویرایش شده است … بانک مردم)

 10. علی شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  دوستان به شماره ۱۱۱دفتر ریاست جمهوری زنگ بزنید مشکلاتتان را در مورد موسسه بگوییید یک دست باید فریاد بزنیم تا شاید دیده شویم

 11. حسین شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  چه ملته خوبی داریم! فازتون چیه شماها هی نامه ردو بدل میکنین!جمش کنین این مسخره بازیارو!میرعلی اگه چیزی تو دستش داشت رو میکرد!سبزواری! خدارو شکر بانک مرکزی وجود داره تا جلوی اونارو بگیره و پوله ملتو هرچند تو مدت پس بدن وگرنه خوابه پولامونو باید میدیدیم.

 12. سبحان یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  کاملا باهات موافقم حسین جان . بخدا صبح زنگ زدم سرپرستی مشهد یک خانم از روابط عمومی جواب داد گفتم خانم تکلیف ماها که سپرده کلان داریم چی میشه گفت اصلا خبر ندارم . گفتم خب چرا گذاشتید کار به اینجا بکشه به جان پسرم با پررویی تمام گفت مقصر خودتونید میبایست به شعب حمله نکنید . خودتان کردید حالا هم بدوید دنبال پولتان . وقتی روابط عمومی یک موسسه اینگونه پاسخ میدهد که قطعا بیان کننده سخنان مدیر عامل ( الف . میم ) است . واقعا بحال خودم گریم گرفت که کجا سرمایه گذاری کردم . ولی خدا را شکر بانک مرکزی پشت ماست حتی چند صباحی دیر تر اما در این موسسه بسته بشه تا یاد بگیرند جواب مشتری را چطور بدهند .

 13. ياعلي شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

  ولی خب مشکل اینه بانک مرکزی ایشونو نمیخواد و الان داره زمینه چینی میکنه که همه کاسه کوزه هارر سر اقای میرعلی بشکنه تا خودشونو تبرئه کنند و کارنامه سیاهشونو سفید کنند!

 14. درمانده یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  اقای میر علی به خدا قسم شما به ما متعهد شدید وقتی قرار داد بین ما نوشته شد نمی دانم بانک مرکزی از شما چه می خواهد خودتان قضاوت کنید اگر بخشی از خواسته شما انجام نشود یا مثلا شعبه های شما کم شود بهتر است یا این که کل موسسه نابود شود اگر موسسه بماند شما میتوانید با ایجاد مراکزی دیگر هم کارمندانتان با ایجاد مشاغل جدید بی کار نکنید هم موسسه را نجان دهید هم ما سپرده گذاران بدبخت را شما را قسم به مولایمان ثامن الحجج تا دیر نشده اعتمادی را که به شما کردیم را بی پاسخ نگذارید ونجاتمان دهید از این بلا تکلیفی وسر در گمی

 15. milad یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  این نامه سپرده گذارنیست نامه یه کارمندموسسه ثامن الحجج هست که میخواد بااین حرف هاازکاربیکارنشه بردارمن اگه مجوزمیگرفت تاالان گرفته بود این موسسه دیگه وجود خارجی نداره رسمامنحل شده شمادنبال یه کارشرافتمندانه بگردلطفا پولموازحلقومتون میکشم بیرون بااین حرفاتون

 16. milad یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  ای بابا من موندوم کدوم سپرده گذار… این نامه رومینویسه این نامه یکی ازکارمندای موسسه ثامن الحجج است که ازترس بیکارشدن اومده این اراجیف نوشته مطمن باشید نمیتوانید بااین حرف هانظررییس بانک مرکزی دکترسیف عوض کنید لعنت برکسانی بادکه با آبروی مردم بازی کردن ۱۰میلیون پول جهیزیه خواهرم ۲۰ میلیون پول پیرزن پیرکه هرماه برای دریافت سودش لحظه شماری میکرد آقای دکترسیف مامردم حمایتت میکنیم واجازه نمیدهیم این کارمندان بااین حرف هابخواهند مظلوم نمایی کنن الان رکود کشوروکمبود نقدینگی سوغات همین موسسات غیرمجازومخصوصا موسسه ثامن الحجج وبااستفاده از نام مقدس ائمه اطهار مملکت دراین رکودقرارداده واین کارمندان باتبلیغاتشون باعث شدن خیلی هاپول روببرن اون سرمایه گذاری کنن ونقدینگی ورکودبه جامعه تحمیل کنن من ازحق خودم نخواهم گذاشت میرعلی بایدمحاکمه وزندانی بشه و موسسه منحل بشه(این پیام ویرایش شده است … بانک مردم)

 17. ایرانی یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  خدا حفظ کند آقای دکتر میرعلی را که برای کارمندان ثامن الحجج مانند پدر است بلکه والاتر از پدر.ثامن الحجج یک خانواده چند هزار نفری است که پدری مهربان و دلسوز و دینداری دارد که این روزها مسولین بانک مرکزی آرامش چند هزار کارمند و چند میلیون سپرده گذار را برهم زده است و به جای تشکر از کارآفرینی این مرد چه کارها که نکردند. انشالله خداوند خود حق مظلوم را از ظالم بگیرد.

 18. مستاجر یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  دولت تدبیر وامیداین تنهاچرخ زندگی ماراهم که لنگان میچرخید پنچرکرد . ویک لقمه نون باقیمانه راهم که سر سفره زن وبچه مابود به یغمابرد.
  خدایا به توپناه میبریم.

 19. حمید یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  آقای میر علی شما که کاربلد نبودید چرا ما و خودتان را با هم به قعر چاه بردید؟

 20. milad یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  متاسفم که متن منو قرارندادید

 21. محمد یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  درود بر شرف و غیرت میرعلی درود برشما اقای صادقی

 22. سپرده گذار ثامن الحجج یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  ………….. هردوتاشون پول مارو بدید بریم پی کارمون .
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 23. سپرده گذار ثامن الحجج یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  فردا ۵ بهمن است کو سودهارا پرداخت می کنند بیانیه های موسسه همگی
  پوچ هستند.

 24. باران یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  تقصیر خود مردم بود اگه به حرفشون گوش نمیکردین و هجوم به شعبات نمیاوردین وضع موسسه خراب نمیشد که حالا همون خودشونا ازاین شرایط استفاده کنن و همه رو به جون هم انداختن مردم بدبخت رو شب عیدی به این بانک اون بانک اونم با گدایی پولشونو ذره ذره بگیرن پاس بدن

 25. سپرده گذار ثامنالحجج پنج شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴

  تورخدا اینقدر طولش ندید ب[این پیام توسط بانک مردم ویرایش شده]

 26. سپرده گذار اصفهانی پنج شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴

  سلام اقای میرعلی با موسسه مالی درست کردنت
  ما را بدبخت کردی پول برا دکتر بردن بچه ام ندارم
  خودت جای گرم نشسته ای بفکر ما نیستی
  رفتم شعبه احمد اباد اصفهان کارمندتون میگه ده درصد از پولت را میگیرم
  تا تو ماشینم بصورت پنهانی پولت را بهت بدم

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه