تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 15254 تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سپرده گذاران تعاونی اعتباری ثامن الحجج که مبلغ سپرده آنان ۳۰ ، ۵۰ و ۱۰۰ میلیون ریال است برای دریافت وجوه خوداز۱۳بهمن، سوم و دهم اسفند ماه براساس رقم آخرکارت ملی به شعب بانک پارسیان سراسر کشور مراجعه کنند.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران روزیکشنبه در اطلاعیه ای از سپرده گذاران تعاونی اعتباری ثامن الحجج که مبلغ سپرده آنان ۳۰ ، ۵۰ و ۱۰۰ میلیون ریال است خواست به ترتیب برای دریافت وجوه خوداز۱۳بهمن، سوم و دهم اسفند ماه براساس رقم آخرکارت ملی به شعب بانک پارسیان سراسر کشور مراجعه کنند.

در اجرای ابلاغیه بانک مرکزی پیرو اطلاعیه های صادره آن بانک، بانک پارسیان به عنوان بانک عامل، پرداخت سپرده های خرد را به نحو ذیل انجام خواهد داد :
این بانک در مرحله نخست، از تاریخ ۱۳ بهمن بر اساس فهرست ابلاغی بانک مرکزی ج. ا. ا. پرداخت سپرده های مشتریان حقیقی تک امضاء را به شرح ذیل آغاز خواهد کرد :
دارندگان سپرده های تا سقف ۳۰ میلیون ریال، از تاریخ ۱۳/۱۱/۹۳ مطابق جدول زیر:
زمان مراجعه متقاضیان براساس رقم آخر(سمت راست) شماره ملی مراجعه به شعبه بر اساس تاریخ های اشاره شده به این شرح است :

(۹) ۱۳ / ۱۱/ ۱۳۹۴
(۸) ۱۵/ ۱۱ / ۱۳۹۴
(۷) ۱۷/ ۱۱/ ۱۳۹۴
(۶) ۱۹ / ۱۱/ ۱۳۹۴
(۵) ۲۱ /۱۱ / ۱۳۹۴
(۴) ۲۵ / ۱۱ / ۹۴
(۳) ۲۷ / ۱۱ / ۱۳۹۴
(۲) ۲۸ / ۱۱/ ۱۳۹۴
(۱) ۲۹ / ۱۱/ ۱۳۹۴
(۰) ۱ / ۱۲/ ۱۳۹۴
روزهای ۲۲ و ۲۳ بهمن، شعب تعطیل بوده و ارائه خدمت به سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن الحجج (ع)، مجددا از روز ۲۴ بهمن تداوم می یابد.
دارندگان سپرده های تا سقف ۵۰ میلیون ریال، از تاریخ سوم اسفند و دارندگان سپرده های تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، از تاریخ ۱۰ اسفند باید برای طی کردن مراحل دریافت سپرده های خود اقدام کنند.
واجدین شرایط بر این اساس به شعبه ذی ربط تعاونی اعتبار ثامن الحجج (ع) مراجعه و پس از دریافت گواهی مرتبط، با در دست داشتن اصل و تصویر کارت ملی، شناسنامه و گواهی مذکور، از تاریخ های اعلام شده فوق به یکی از شعب بانک پارسیان در سراسر کشور مراجعه نمایند.
در این اطلاعیه آمده است: در صورت عدم مراجعه سپرده گذاران در تاریخ های مشخص شده فوق، مراجعه در تاریخ های بعدی نیز امکان پذیر است.
زمان های مراجعه به شعب بانک پارسیان در سراسر کشور تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل اعلام می شود :
از شنبه تا چهارشنبه: از ساعت ۱۲ الی ۱۸ در کلیه شعب
روزهای پنج شنبه: از ساعت ۱۲ الی ۱۶ در کلیه شعب (به جز ۲۲ بهمن ماه)
روزهای جمعه: فقط در شعب شهرستان از ساعت ۸ الی ۱۳(به جز ۲۳ بهمن ماه)
همچنین سپرده گذاران محترم برای مشاهده و ثبت اطلاعات تکمیلی از تاریخ ۱۲ / ۱۱ / ۹۴ به تارنمای بانک پارسیان به نشانی             www.parsian-Bank.ir و سامانه پیگیری و ثبت اطلاعات سپرده های تعاونی اعتبار ثامن الحجج (ع) مراجعه کنند. اطلاعات تکمیلی نیز متعاقبا از طریق همین درگاه به اطلاع خواهد رسید.

منبع: بانک مرکزی
Twitter Google+ Facebook
6,025 views
نظرات
 1. اکبر دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام
  ایا سپرده خورد سررسید شده پرداخت میشود یا همه سپرده ها ؟لطفا شما پیگیری کنید خدا خیر تان بدهد موسسه ها زیر بار سپرده سرسید نشده نمی روند

 2. حامد دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

  سپرده های بالای ۱۰ میلیون تکلیفشون چی میشه

 3. فتحی دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

  تمام شد دیگه مگه خواب پولتونو ببینید .

 4. حق دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

  بی خود کردن این پولو من با زحمت جمع کردم ….. آتیشششون می زنم و از پولم نمی گزرم می فهمی با زحمت …. با زحمت

 5. برج عیسی دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

  تجربه نشان داده که سپرده های سنگین حالا حالاها باید بدوند.
  تازه سال دیگه از ۲۰ تومن شروع میشود کو تا ۱۰۰ و ۲۰۰ و ۳۰۰ و …

 6. حامد دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

  خاک بر سر ما بکنن با این مدیرانی که داریم

 7. یاسر دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

  سلام. با این تفاصیل اگر تازه ۱۰ اسفند بخواهند سپرده تا ۱۰ میلیونی رو بدن پس سپرده های بالاتر رفت سال آینده اگررررر پرداخت شود. این چه وضعیه آخه پولی که دو دستی تقدیم کردیم باید منت کشی میکنیم پولمونو پس بدن

 8. همایون سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

  دوست عزیز سلام
  حتما شما هم این شعار پلیس راهنمایی را قبول دارید
  دیر رسیدن بهتر است از هرگز نرسیدن
  اگر کمی صبر کنید حتما وجوه شما توسط بانک پارسیان پرداخت خواهد شد
  اما قبول دارم که کمی طول میکشد و همه در آرامش بهتر عمل خواهند کرد

 9. سپرده گزار دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

  سلام بر,عزیزان در بانک مردم ,صبح از یکی از شعبات موسسه در تهران سوال کردم که من یک حساب سپرده کوتاه مدت دارم که مبلغ دو میلیون نهصد هزار توشه و سه سپرده جدای ده میلیونی ,به شعبه گفتم برای سپرده کوتاه مدتم که دو میلیون نهصد موجودی داره برای دریافتش میتونم اقدام کنم که جوابدادند چون مجموع سپردههای شما سی میلیون است و در قبال اون,, بیست میلیون وام گرفتهاید و چون سود سپرده ها به سپرده کوتاه مدت واریز میشه اون حساب سپرده کوتاه مدت و فعلا هیچ کدوم از حسابها رو نمی تونید بگیرید,,,, شاید این سوال خیلیها باشه لطفا راهنمایی کنید با تشکر از زحمات این چند وقت شما,ممنون

 10. رهگذر واقع گرا سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

  باسلام خدمت همه عزیزان من هم سپرده گذار هستم واین اولین نظر ىست که به اشتراک میگذارم اولا ما ملت ایران همیشه پاک و صادق زندگی کردیم و همىن امر باعث شده شکار گرگها بشیم دوما به همه توی همه موارد اطمینان میدهم اگر به این آقایان به اصطلاح مسوء ل هنوز هم اعتماد کنید باید عرض کنم خیلی. …نمى خواهم بگویم به نظر میرسد بلکه اعتقاد بنده این است که تا زمانی که به این نام،،، احترام بگذارید و منتظر باشید حقتان را بدهند همین آش است و همین کاسه پس تنها راه مبارزه مبارزه مبارزه.

 11. علی چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴


  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 12. رهگذر واقع گرا سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

  سلام آقایان سیف و میر نا علی ننگتان باد اگر ریالی از درآمدهای انشاء الله مشروعتان در جایی ضایع شود چه بر سر این مملکت میاورید واقعا که عجب شیر پاک خوردهایی هستید! آیا فکر میکنید خدا شما را نمى بیند?

 13. سپرده گذار کلان ثامن الحجج چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

  ما اگه میخواستیم به پولمون دسترسی نداشته باشیم که حساب دراز مدت باز میکردیم
  الان اگه پولمون برگرده اگه سودشم بدن بازم حق ما ادا نشده
  من که راضی نیستم
  بابت تمام مشکلات مالی و غیر مالی که واسه ما مردم بیگناه ایجاد کردن واگذارشون میکنم به خدا…

 14. رهگذر واقع گرا پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

  سلام بانک مردم لطفا منتشر کنید نه فقط ویرایش !!!!! آقایان سیف و میر نا علی ننگتان باد الم یعلم و بان الله یری ایا فکر میکنید خدا شما را نمى بیند ? اگر ریالی از درامدهای نا مشروعتان در جایی ضایع شود میخواهید چه بر سر این مملکت امام زمانی بیاورید? واقعا که عجب شیر پاک خوردهایی هستد!!! شما که با این عدم مسعولیتها افکار ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سر میپرورانید بدانید و آگاه باشید که این ملت شما را رسوا میکنند و شما را نیز به زباله دان تاریخ میریزند ننگتان باد با این لقمه های حرامی که بر سر سفره ها یتان میبرید.

 15. پرستو چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴

  با سلام خدمت مسولین محترم
  سپرده گذارانی که سپرده بلند مدت دارن تکلیفشون چیه؟
  سود سپردشون چی میشه؟
  ما روی این پول برنامه و پایه زندگیمونو گذاشته بودیم .با این وضع نابسامان اقتصادی که کار و اقتصاد راکد هست بعضی از خانواده ها حتی نون شبشون از این راه بدست میومد.بعضی ها با هزار آرزو این پولو بعد مدت ها پس انداز کردن برای هزینه جهیزیه دخترشون و …..بهتره دیگه ادامه ندم.
  فقط از مسئولین محترم تقاضا دارم برای یک لحظه خودشونو جای ما بذارن.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه