تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 21960 تاریخ انتشار : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:‌ سارق سابقه‌داری که با تخریب، وارد ساختمان شعبه بانک تجارتی در شرق پایتخت شده بود، نتوانست هیچ پولی را به سرقت برد و دست خالی از معرکه گریخت و در کمتر از ۴۸ ساعت در دام پلیس گرفتار شد.

به گزارش بانک مردم،سرهنگ سلمان آدینه‌وند با اشاره به سرقت نافرجام یک سارق سابقه‌دار به شعبه بانک تجارتی در شرق استان تهران اظهار کرد: در جریان این سرقت نافرجام که در نیمه‌های شب اتفاق افتاده بود، سارقی که قصد سرقت از اموال و وجوه نقد داخل بانک را داشت، با تخریب سازه شعبه بانک تجارت در خاتون‌آباد، موفق به ورود به بانک شد.

فرمانده انتظامی پاکدشت افزود: سارق پس از ورود به شعبه بانک، به سراغ صندوق‌های بانک رفت و با تخریب این صندوق‌ها قصد سرقت از این بانک را داشت که خوشبختانه به دلیل به کار افتادن سیستم امنیتی بانک، فرصت سرقت را پیدا نکرد و از محل متواری شد.

وی ادامه داد: پس از وقوع این سرقت نافرجام، کارآگاهان پلیس با حضور در صحنه سرقت به بررسی موضوع و سرنخ‌های به جا مانده پرداختند و موفق شدند پس از جمع‌آوری مدارک و اسناد، سارق سابقه‌دار این بانک را شناسایی کنند.

آدینه‌وند با بیان اینکه متهم شناسایی شده در پرونده خود دارای ۱۰ سابقه کیفری نیز بوده است، گفت: به دنبال شناسایی این سارق سابقه‌دار، مأموران پلیس موفق شدند او را در کمتر از ۴۸ ساعت، در مخفیگاهش دستگیر کنند.

۱(۱۱)

منبع: تسنیم
Twitter Google+ Facebook
1,533 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه