تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 24267 تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای قطع یارانه خانوارها به دلیل سود بانکی یا تراکنش بانکی را تکذیب کرد.

به گزارش بانک مردم، در این اطلاعیه آمده است: در فرآیند شناسایی و حذف دهک‌های بالای درآمدی از دریافت یارانه، به هیچ عنوان از داده‌های مرتبط با موجودی حساب‌های بانکی، سود بانکی و  سایر داده‌های مرتبط با حساب‌های بانکی افراد حقیقی و حقوقی استفاده نشده است.

این امر در دلایل حذف خانوار که برای سرپرستان خانوار در سامانه ثبت اعتراض نشان داده می‌شود، کاملاً مشهود است و هیچ خانواده‌ای را نمی‌توان یافت که به دلایل فوق از دریافت یارانه محروم شده باشد.

اطلاعیه وزارت ارتباطات در حالی است که برخی از حذف شدگان اعلام کرده اند گردش حساب بالا دلیل حذف یارانه نقدی آنها ذکر شده و این موضوع در سامانه اعتراض وزارت تعاون آمده است!

هدفمندی یارانه‌ها۳

Twitter Google+ Facebook
1,650 views
نظرات
  1. bahar3 جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

    این وزارت رفاه دروغگو , راست میگوید به علت داشتن موجودی قطع نکرده ولی بدون دلیل قطع کرده ویا به دلایل واهی قطع کرده ,یارانه کسی را قطع کرده که دو دستگاه پراید دارد ونمی پرسد چرا ,کسی به داشتن تحصیل کرده ارشد وآنهم بیکار ماشین پارس را فروخته ودوتا پراید خریدند ودارند مسافر کشی میکنند ,یارانه شان قطع شده ویارانه کسی که بازنشسته است و خانم خانه دا راست وسه تحصیل کرده بیکار داره ,یارانه اش را قطع کردند ,خدا ان شاءالله از سر این وزیر بی وجدان نگذره

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه