تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 24821 تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل پست بانک ایران در گردهمائی مشترک مدیران کل دفاتر امور روستائی و شوراهای استانداری‌ها با این بانک گفت: آماده گسترش خدمات متنوع بانکی و همکاری با دهیاری‌ها در همه حوزه‌ها هستیم.

به گزارش  بانک مردم، خسرو فرحی با اشاره به این موضوع تصریح کرد: هدف از برگزاری گردهمائی، هم‌افزائی بیشتر بین دهیاری‌ها و این بانک برای ارائه خدمات بهتر و متنوع‌تر در روستاهاست.

وی با اشاره به فعالیت کسانیکه در روستاها هستند، گفت: آنها به خوبی اهمیت زندگی در این مناطق و اثرات آن بر اقتصاد کشور را می‌دانند. روستاها ۲۶ درصد GDP کشور (تولید ناخالص داخلی) را برعهده دارند.

او عنوان کرد: یکی از رسالت‌های اصلی پست بانک ایران ارائه خدمات در روستاها و تجهیز منابع جهت فعالیت‌های تولیدی و کسب‌وکارهای خرد و متوسط است و برهمین اساس در زمینه خدمت‌رسانی به این اقشار پیشگام شده‌ایم.

مدیرعامل پست بانک ایران گفت: با اتکا بر اقتصاد مقاومتی درصدد هستیم که در ایجاد عدالت منطقه‌ای و جغرافیائی در سطح کشور و همسو با برنامه‌های دولت سهیم باشیم.

فرحی افزود: پست بانک وظیفه تامین مالی بخش‌های IT و ICT را برعهده دارد و همچنین بانک عامل توسعه روستائی و ارائه کننده خدمات خرد در روستاها به حساب می‌آید.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از چهار میلیون حساب در روستاها افتتاح و ۵٫۲ میلیون کارت بانکی نیز در این حوزه توسط این بانک صادر شده است؛ بیش از ۷٫۱ میلیون نفر در این مناطق نیز یارانه خود را از این بانک می‌گیرند.

پست-بانک-۱۱

 

Twitter Google+ Facebook
2,673 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه