تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 26341 تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۵

entesab-1

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: با حکم ذکریا متحمل مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین، معاونان این موسسه معرفی شدند.

به گزارش بانک مردم، در اطلاعیه روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین آمده است: در اجرای برنامه سازماندهی لازم برای فعالیت موسسه  ، طی احکام جداگانه ای از سوی مدیرعامل مؤسسه ، معاونین مدیرعامل منصوب  گردیدند.

 بر این اســــاس آقایان علی ابراهیم بای سلامی به سمت معاون پشتیبانی و منابع انسانی، آقای احمد تفکر به سمت معاون مالی و اقتصادی، اقای امید پردلی به سمت معـــــاون فناوری اطلاعات، آقای علیرضا  طـــاهریان(پایین محلی )معاون امور بانکی ، آقای جواد پایین محلی به سمت معاون نظارت و کنترل های  داخلی ، آقای مرتضی عنایتی به سمت معاون طرح و برنامه و آقای سید حسن حسینی به سمت معاون اقتصادی و سرمایه گذاری  مدیرعامل منصوب گردیدند.

در این احکام آمده است:  امید است با بهره گیری از کلیه امکانات در جهت ارتقاء سطح کیفی ارتباطات سازمانی و تسهیل هماهنگی های اداری واحدهای صف و ستاد ، در راستای تحقق اهداف عالیه موسسه و خدمت به اهداف اقتصادی جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

Twitter Google+ Facebook
4,687 views
نظرات
 1. بیکار سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵

  اینم دو سال دیگه به روز ثامن الحجج می افته … حالا ببین

 2. نمتن شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

  حسود هرگز نیاسود

 3. ه.هاشم نیشابور سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

  جناب محترم که میفرمایید اینم دوسال دیگه…فقط در یک کلام برای اینکه با این حرفت از حسودی داری میمیری منم دعا میکنم که انشاالله بزودی به پولت برسی مسئولان شریف کاسپین اهل زد وبند و پارتی بازی نیستن چشم دیدنشو ندارید.با تشکر از تمامی پرسنل کاسپین وهیئت مدیره و بانک مردم شریف و واقع گرا خسته نباشید

 4. حمید پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵

  از سال ۹۲ با هم تجمیع میشن و تغییر نام میدن.. فردوسی بعد آرمان و حالا شد کاسپین، تنها مشکلش بی پولی هست که بی پول هم مشکلی نیست از مردم میگیرن

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه