تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 28888 تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۵

(توجه:این خبر در چند ساعت ابتدایی انتشار با عنوان “خبر خوش بالاخره اعلام شد: سپرده های تا ۱۰۰ میلیون تومان از ۲۰ تیر پرداخت می شود+جزئیات” منتشر شده بود و تیتر ویرایش شده است)

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سرانجام با پیگیری های مسوولان بانک مرکزی و کارگروه ساماندهی، اطلاعیه جدید بانک مرکزی در مورد سپرده های این موسسه منتشر شد.

به گزارش بانک مردم، طبق اطلاعیه بانک مرکزی از بیستم تیرماه سال‌جاری، حساب‌های تعیین تکلیف ‌نشده سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج تا سقف یک میلیارد ریال به بانک عامل منتقل می شود.

در این اطلاعیه آمده است:

مقرر شده است حساب های سپرده و تسهیلات نزد آن تعاونی براساس شیوه نامه جدید، تا سقف تعیین شده به ازای هر مشتری به بانک عامل انتقال یابد.
بر این اساس، مشتریان تعاونی یادشده باید با دردست داشتن مدارک مورد نیاز به شعب تعاونی که در آن حساب افتتاح کرده اند مراجعه و گواهی تسویه حساب دریافت کنند. در این مرحله، پس از انتقال تدریجی حساب‌ها به بانک عامل، سقف های پرداختی اعلام شده تاکنون به همه مشتریان تعلق خواهد گرفت و به هر مشتری، حداکثر تا نصاب اعلام شده پرداخت می شود.

همچنین لازم است مشتریان، قراردادی مبنی بر عدم مطالبه وجوه حساب های خود طی مدت تعیین شده را با بانک عامل منعقد کنند تا در این مدت، فرصت کافی برای تبدیل دارایی های تعاونی به وجوه نقد به منظور بازپرداخت به سپرده گذاران فراهم شود. بدیهی است به تدریج سقف های قابل انتقال و همچنین با تبدیل دارایی‌ها، سقف های قابل پرداخت برای تمام سپرده گذاران افزایش خواهد یافت.

گفتنی است هر گونه تصمیم گیری در خصوص پرداخت سود به حساب های انتقال  یافته طی مدت قرارداد مشتریان در بانک عامل به پس از نتایج ارزیابی املاک تعاونی و حصول اطمینان از تکافوی دارایی ها برای بازپرداخت اصل وجوه حساب‌های سپرده گذاران و اخذ مجوزهای لازم موکول خواهد شد.
در این مرحله مشتریانی که در قبال سپرده،تسهیلات دریافت کرده اند ابتدا می بایست در تعاونی نسبت به تهاتر سپرده و تسهیلات اقدام و خالص مطالبات خود را تا نصاب پیش گفت به صورت گواهی تسویه حساب برای انتقال به بانک عامل ارائه کنند. لازم به ذکر است مشتریان دارای تسهیلات در قبال سایر وثایق نیز باید خلاصه پرونده تسهیلاتی خود را از تعاونی دریافت و در اختیار بانک عامل قرار دهند.

این گزارش در ادامه می افزاید؛ به منظور جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی، دریافت اقساط تسهیلات تعاونی از تاریخ ۱۳۹۵/۲/۲۷ در شعب و از طریق درگاه اینترنتی بانک عامل آغاز شده و تسهیلات گیرندگان باید اقساط خود را صرفاً به شماره حساب ۵۰۱۰۲۱۹۰۱۰۲۱۴ نزد بانک پارسیان واریز کنند. بدیهی است از تاریخ یادشده، دریافت هرگونه اقساط در شعب تعاونی ممنوع بوده و قابل پذیرش نخواهد بود.

شایان ذکر است بر اساس تصمیمات متخذه و به منظور کاهش هزینه ها و جلوگیری از هدررفت منابع محدود موجود، درحال حاضر بیش از ۱۳۰ شعبه تعاونی در سایر شعب ادغام شده و این فرآیند برای اغلب واحدهای استیجاری و برخی از واحدهای ملکی نیز تداوم خواهد داشت. همچنین طی توافق انجام شده با بانک پارسیان، کارکنان تعاونی می‌توانند در آزمون استخدامی اختصاصی که شرایط و ضوابط مربوط به زودی از طریق آن بانک اطلاع رسانی خواهد شد، شرکت کنند.
در پی وقوع بحران مالی تعاونی اعتبار غیرمجاز ثامن الحجج و ناتوانی آن در بازپرداخت وجوه سپرده گذاران، موضوع سامان دهی تعاونی مذکور در جلسات شورای پول و اعتبار مطرح و تودیع سپرده های مردمی با نظارت بانک مرکزی و همکاری موثر قوه قضائیه و سایر نهادهای نظارتی از ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ توسط بانک عامل، آغاز و تاکنون نیز بیش از ۹۰ درصد حساب های تعاونی تعیین تکلیف شده است.

ثامن پارسیان مرکزی

Twitter Google+ Facebook
16,506 views
نظرات
 1. حسین ازشیراز پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  بانک مردم دمت گرم.اقای اژه ای دمت گرم

 2. علی پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  خبرخوش این بود؟خیلی گنگه خبرش

 3. کولپار پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  درود بر آقای سیف

 4. رصا یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵

  باید بگی ننگ

 5. يكي پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  یعنی چی؟ خب یه دفعه همه رو انتقال بدید قال قضیه رو بکنید دیگه.آزمون کارمندان کی برگزار میشه کارکنان شرایط خیلی خیلی بدی دارند متاسفانه. تا برگزاری ازمون و اومدن جواب ازمون چقدر میخان طولش بدن ؟؟؟ توروخدا یکم سریعتر عمل کنید

 6. لیلا پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  نود در صد یعنی این همه ادم که جزو سپرده گزاران کلان هستند ده درصد هستن

 7. رضا پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  خدا خیرتان دهد داشتم کم کم نامید میشدم

 8. بشیر پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  سلام ،
  تکلیف سود این چند ماه چی میشه ،میدن ؟

 9. حمید پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  چرا از بدرتوس هیچی نمیگین الان یکسال و نیم میگذره شعب باز هستن اما خدمات نمیدن و هیچ پولی پرداخت نمیشه از همه جالبتر اینکه اسمش شده کاسپین و تو سایت بانک مرکزی جزو مجاز هست اما پول پرداخت نمیکنه و میگه پول ندا یم!!!!

 10. ایرانی پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  امیدوارم درست بوده باشد و از سایت بانک مردم تقدیر و تشکر به خاطر اطلاع رسانی انی رو دارم امیدوارم کارهایتان همیشه استوار و درست ادامه یابد حقیقت به همراهتون

 11. رامین پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  خداروشکر

 12. محمود پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  پس تکلیف ۴هزار کارمندی که من خودم نزدیک ۸سال کارمندم و دیکه سنمم زیاده برا کار چیه ما به امید این کار زن گرفتیم بچه داریم واقعا این عدالت ما با ماهی ۹۷۰هزار تومن یعنی تمام کارمندای موسسه ۳/۵میلیارد حقوق میگیرند و زندگی ۱۲الی۱۳هزار آدم میگرده برا بانک مرکزی زیادیه ولی یه نفر با حقوق ماهی ۲۵۰میلیون باید باشه خدا ده تا از این گردن کلفتارو بیرون بکنید بجاش اینهمه کارمند بدبختو نابود نکنید خدا ۴هزار نفر بعد ده سال بدون هیچ آینده ای اخراج میشن خدا به کجا شکایت کنیم خدایا این جمهوری اسلامی واقعا نمرش نوی عدالت و وفای به عهد چنده خدایا چرباور نمی کنن کارمندای ثامن حاضرن بمیرند نه بیکار چرا اینقدر مردم براتون بی ارزش آقای سیف خودت و پنج تا از معاونات حقوقشون بسه ما ۴هزار

 13. م. پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  چرابین اخبار مغایرت وجود دارد،یک جاگفته شده وجه نقد به افراد تعلق نمیگیرد ولی درجای دیگراشاره شده تا سقف۳۵میلیون تومان تعلق میگیرذ

 14. علي سپرده گذار خوشبخت پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  خدا رو صد هزار مرتبه شکر.دست درد نکنه اقای جندقی خدا خیرت بده!!! انشالاااا خدا صد سال بهت عمر بده… انشالاااا همیشه خبر خوش داشته باشی… خدایا شکرت تو این ماه مبارک رمضان بالاخره خبر خوشی شنیدیم… خدایا شکرت

 15. م. پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  چرابین اخبار مغایرت وجود دارد،یک جاگفته شده وجه نقد به افراد تعلق نمیگیرد ولی درجای دیگراشاره شده تا سقف۳۵میلیون تومان تعلق میگیرد

 16. محمد سپرده گذار پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  سلام یعنی بیستم ماه به بعد میتونیم پولمون رو بگیریم

 17. تحليل گر آزاد پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  سلام و سپاس
  بانک مردم عزیز بازی با اعداد و درصدها متاسفانه از تکنیکهای اعلای مدیریتی ما شده است.
  برای نمونه عرض میکنم این ٩٠٪‏ که بانک مرکزی اعلام کرده و شامل حدود یک ملیون یکصدرو پنجاه هزار حساب است که از این تعداد ٧۵٠ هزار حساب زیر ۵٠ هزار تومان فی البداهه حل شده.
  از لحاظ فنی هم تا حالا ٢ هزار ملیارد تومان پرداختی وجود داشته که درصد ناچیزی از کل بدهی چند ده هزار ملیاردی ثامن الحجج است.

 18. بدبخت پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  حساب بالاتر چی؟؟؟؟
  منظور این متن رو متوجه نشدم
  بانک مردم همه حساب ها منتقل میشن یا تا ۱۰۰ میلیون؟؟؟؟
  بقیه چی؟؟؟؟
  لطفا جواب بدید؟؟؟؟

 19. مالباخته پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  شیوه کلاهبرداری بابکی

 20. رضا پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  بانک محترم مردم؛
  تیتر خبرت درست نیست
  پرداختی در کار نیست حسابها نزد بانک پارسیان مسدود خواهد شد بدون پرداخت سود ماهیانه ، یعنی وعده سر خرمن
  چند سالی هم با این بهانه سر کاریم خاک بر سر سیف با این ساماندهیش .

 21. حمید پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  سیف دمت گرم.خیلی مردی

 22. مهدی جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  فقط اعدام …
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 23. هادی جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  بسه پاچه خواری .همه رو بدبخت کرد رفت حالا میگی دمت گرم .برو به جهنم

 24. حمید جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  میدونستم کامنتم پاچه خوارهای میرعلیو مبسوزونه
  منتظر بعدیاشم باش

 25. متنفر از بانك مركزي جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  حیف عنوان مرد که نوعی انسانه برای این روباه فریبکار! الهی به زمین گرم بخوره به حق این شب عزیز!!!! خدا یکی یکی اعضای خانواده شو رو دستش بذاره و عزای اونارو بگیره الهی!

 26. مهدی م جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  چی میگی بابااا؟ خیلی ساده ای. تا ۳۵ میلیون به همه بیشتر نمیدن . ۱۰۰ میلیونی ها هم طی دوسال به پولشون میرسن اونم ماهیانه بدون سود.
  سیف از همه ما دزدی کرد و مارو به خاک سیاه نشوند

 27. سپرده گذار جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  آره خیلی مرده ملت رو بیچاره کرد

 28. بدبخت پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  نکات مهم اطلاعیه ۳تیر بانک مرکزی در مورد ثامن‌الحجج

  🔺وعده محسنی اژه‌ای و مسوولان بانک مرکزی در مورد انتشار خبری در مورد ثامن‌الحجج تا پایان هفته جاری محقق شد
  🔺انتقال حساب‌ها تا سپرده‌های ۱۰۰ میلیون تومان از ۲۰ تیر انجام می‌شود اما پولی پرداخت نمی‌شود
  🔺سپرده‌های بالای ۱۰۰ میلیون تومان هنوز تعیین تکلیف نشدند و آینده سپرده‌ها به میزان فروش اموال ثامن‌الحجج بستگی دارد
  🔺به همه سپرده‌گذاران تا سقف ۳۵ میلیون تومان وجه علی‌الحساب تعلق می‌گیرد و آنها می‌توانند تا این سقف پول برداشت کنند
  🔺موضوع سود هنوز تعیین تکلیف نشده و تا مشخص شدن تکلیف اموال سرنوشت سود نامعلوم خواهد بود
  🔺۱۳۰ شعبه ثامن‌الحجج تعطیل و ادغام شده‌اند و تعطیلی شعب بیشتر در دستور کار است.
  🔺اخراج کارمندان ثامن‌الحجج ادامه دارد اما آنها می‌توانند در آزمون استخدامی بانک پارسیان شرکت کنند و احتمالا در اولویت استخدام قرار می‌گیرند

 29. مهدی م جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  ولی کارخونه هاش تو شر ما داره کار میکنه. با پول ماااا داره کار میکنه. سود این کارخونه کجا میره؟؟؟؟؟

 30. کارمند پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  خدارو شکر تا ۱۰۰تومنو اعلام شد ولی چرا آزمون واسه استخدام؟
  بعد چندسال کار تازه آزمون میگیرن چرا؟

 31. محب جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  برای اینکه سر و صدای همه بخوابه
  سیاستشونه

 32. معزا سپرده گذار پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  کجای این خبر خوش است،اموال جوابگو خواهد بود یا نه، کارکرد سپرده پرداخت نمیشود،دسترسی به پولمان امکان ندارد، تعهد هم خواهیم داد که نخواهیم گرفت .سپرده های کلان هم بلا تکلیف ودر هاله ای از ابهام مانده ……بیست روز هم از این ور به تاخیر افتاد
  مدعی هستند تخلفی هم صورت نگرفته که کسی بازداشت شود، من به پولم نمی رسم تخلف نیست،چند ماه ارزیابی کردیداموال را پس چه کار کردید در این مدت که باز ارزیابی میکنید،میر علی نفرین شده هم اموالش توقیف نشدهاست وازاد میگردد، تجمع طولانی راه حل مشکل است وگرنه هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

 33. متنفر از دولت جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  فقط …
  اینا وحوش هستن و چیزی سرشون نمیشه!
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 34. حامد پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  کدوم خبر خوش بانک مردم؟! تو که دیگه در جریان هستی !!!
  ۳۵ میدن بقیه تا زمانی که معلوم نکردن بلوکه میشه سود هم نمیدن بی وجدانها ما آرام نخواهیم نشست از این بی عدالتی
  تکلیف بالاتر از ۱۰۰ هم که مشخص نکردن بعد ار ۱۰ ماه معطلی!!

 35. مال باخته پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  اونایی که زیر صدمیلیون دارن رفتن تو اقلیت خیلی پایین تر؛خدا به دادمون برسه دیگه اعتراضات که کم بشه امیدی به رسیدن به پولمون حالا حالاها نیست.

 36. محجد پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  درود بر شیر پاک میر علی …
  میرعلی هیچ بدی در حق سپرده گذار ها نکرده هر بی توجهی هست از طرف بانک مرکزیه

 37. سپردهگذار بدبخت جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  مرده شور میر علی و باعث و بانیش ببره . خدایا به دادمون برس .

 38. مهدی م جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  دهنتووو ببند نفوذی میرعلی. این …بود که با دغل کاریاش مارو به خاک سیاه نشوند و هیچ همکاری هم نکرد. میرعلی مارو بدبخت کررررد
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 39. سپرده گذار جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  موافقم. درود بر او که جلوی زیاده خواهی بانک مرکزی ایستاده

 40. مهناز جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  لعنت به ب…که هم دین و هم وطن خود رو به خاک سیاه نشوند و لعنت به م…مغرور و خودخواه که به اینا پول نداد و ما رو به فلاکت انداخت
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 41. tt پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  نه واقعا شما به این میگید خبر خوش، شما سپردهگذارا رو چی فرض کردید، بخدا خجالت داره بعد از ٩ ماه اومدن میگن بیش از ٩٠ درصد از سپردگذاران به پول خود رسیدن ،ولی نمیگن اون ١٠ درصد الباقی پولشان ده برابراون ٩٠ درصد هستش، جالب اینکه شما هم زدید خبر خوووووووش، نکید این کارا رو ، یکم طرف مردم رو بگیرید ، جای دوری نمیره

 42. مال باخته پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  ونایی که بالای صدمیلیون دارن رفتن تو اقلیت خیلی پایین تر؛خدا به دادمون برسه دیگه اعتراضات که کم بشه امیدی به رسیدن به پولمون حالا حالاها نیست.

  [پاسخ]

 43. مهناز پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  یعنی چی چه خبر خوشی,وقتی پول و سود پولمونو نمیدین چه انتقالی شورشو دیگه در اوردین بچه گول میزنین ما پولمونو احتیاج داریم انتقال بدون سود و اصل پول معنی نداره فقط خدمت به بانک پارسیانه خدا لعنتتون کنه چه فرقی کرده همون ثامن الحجج بود بزرگ نمایی نکنین به شعور سپرده گذارا توهین کردین با این کار اشتباه در اشتباه

 44. Reza پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  سلام
  چه حیف این شامل حال من نمیشه 🙁
  خدایا…
  بنده یک سپرده بلند مدت یکساله دارم به مبلغ ۱۷۷ میلیون
  و یک سپرده کوتاه مدت که در تاریخ اول بهمن ۹۴ مبلغ آن ۲۱ میلیون تومان بود.

  آیا میتوانم حداقل اون ۲۱ میلیون تومن رو بگیرم؟ بشدت پول لازم هست. کارمند ثامن الحجج میگه اون ۲۱ میلیون رو نمیتونی بگیری چون سپرده بلند مدتت هیچی میشه. کسی اگه اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه.

 45. سلام دوست من جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  نه دوست من
  الکی گفته
  برو۲۱تومنت رابگیر همین الان هم بری بهت میدهند

 46. سمندری جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  سلام آقارضاشمامی تونی سپرده کوتاه مدت رابگیری شرایط منم مثل شمابوداسفندماه دریافت کردم

 47. Reza پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  سلام
  چه حیف این شامل حال من نمیشه 🙁
  خدایا…
  بنده یک سپرده بلند مدت یکساله دارم به مبلغ ۱۷۷ میلیون
  و یک سپرده کوتاه مدت که سود سپرده بلند مدتم در این سپرده کوتاه مدت واریز میشد و در تاریخ اول بهمن ۹۴ مبلغ آن ۲۱ میلیون تومان بود.

  آیا میتوانم حداقل اون ۲۱ میلیون تومن رو بگیرم؟ بشدت پول لازم هست. کارمند ثامن الحجج میگه اون ۲۱ میلیون رو نمیتونی بگیری چون سپرده بلند مدتت هیچی میشه. کسی اگه اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه.

 48. بینام جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  نه آقا ربطی نداره
  برید بگیرید،بعدا که سقفیپرده ها بالا رفت برای سپرده بلند مدت اقدام نمائید.

 49. کارمند جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  اگه تاریخ ۹۴/۱۱/۱ پولتون تو کوتاه مدت ۲۱ میلیون بوده میتونید بگیرید. گواهی تسویه حساب بگیرید ببرین بانک پارسیان. بلند مدت هم در آینده خواهید گرفت

 50. ایرانی اشتباه کرده پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  درهرصورت ممنون ازخبرتان ولی بازهم سوداش زدن تو گوشش به قول خودشان حرامشان اگر اون دنیا خبری باشه .که باکارهای آقایان ؛فکر نکنم .اینطوری که هاپولی میکنندمشخصه خبری اون دنیا نیست .

 51. BABA پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  بابا ایول بانک مردم

 52. هاله پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  کجای این خبر خوش است . اینکه پول مردم رو بلوکه کنن و مجبورت کنن امضا بدى اینکه سودت حساب نشه ….تو رو به خدا شما کی هستین ما رو باش دلمون رو خوش کردیم این عدالت نیست ما باید شکایتمون رو به رهبرى ببریم اینها به ما وعده دروغین دادن .اینها اگر کاردان بودن کار به اینجا نمیکشید..

 53. سپرده گذار پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  لعنت بر پدرومادر همه این کثافتها ولعنت بر تمام اجدادشان

 54. علیرضا پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  پس تکلیف سپرده های بالای ۱۰۰میلیون چی میشه ایا پول انها تاسقف ۱۰۰میلیون منتقل میشه یا باید صبرکنند تامبلغ بالای صدمیلیون هم اعلام بشه

 55. سپرده گذار بیچاره شده پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  احتمالا با اینکار میخواهند بازهم تعداد سپرده گذاران را کم بکنند . تا تجمعات کم رنگتر بشه. وای به حال سپرده گذاران بالای ۱۰۰ تومان . اونها رفتند تا به تاریخ بپیوندند . خدا به دادمون برسه!!!

  ببخشید سماق را اشتباها سماغ نوشتم.

 56. صادق پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  /سلام به سپرده گذاران خبرخوش برای بانک پارسیان است که با۲۰۰شعبه حداقل۳۰۰شعبه رابلعیدچراباپول مردم بدبخت اینجوری میکنن خدامیداند خونه ای که فروختم وبدلیل بیکاری بچه هام گذاشتم توخرابچال حداقل۳برابر شده،تازه یکی طمع کارمون میکنه یکی بازندگیمون بازی میکنه و….

 57. حسین پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  چقد مبهمه..تو رو خدا جواب بدین ۳۵ میلیون به همه سپرده گذارا میدن یا به سپرده گذاران ۱۰۰ ملیونی؟

 58. سوفی جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  میگن میرعلی تو زندان اوین بسر میبره
  هر جا که هست خدا نگهدارش باشه
  نیتش خیر بود و بس…

 59. سپرده گذار جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  لعنت خدا بر کسانی که اینجور حق ما را ضایع کردن
  خدا از مسببین اصلی نگذرد
  خدا از … و … نگذرد
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 60. بهروز جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  هیچ فرقی نکرده. ما قبلا هم میتونستیم تا ۳۵ میلیون برداریم ولی تنها فرقش اینه که با ثامن الجج سروکار داشتیم حالا با پارسیان. والسلام

 61. سپرده گذاردزدزده جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  واقعا که شیطونا درس میدهند. عزیزان سپرده گذار ۳۵ میلیون بهتون میدهند وتعهد ازشما میگیرند که ادعایی حالا حالا ها نسبت به بقیه اش نداشته باشی .عزیزان تعهد امضا نکنید مگر تا الان که تعهدی توکار نبوده چه توانستیم بکنیم .

 62. سپرده گذار جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  خیلی باحالید
  تا ۳۵ م میدن بعد از تعهد میگیرن که ادعایی نداریم
  بعدشم تجمع هم نکنیم چون خودمون تعهد دادیم که هیچ حقی نداریم

 63. سیاهی لشگر جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  بازم مثله همیشه مردم رو به مرگ گرفتید که به تب راضی بشن!!
  خیلی حساب شده چند ماه همرو سر کار گذاشتن و هیچ خبری رو منتشر نکردن که مردم تشنه شنیدن یه خبر هرچند بی سر و ته بشن و در نهایت ساعت ۵ بعد از ظهر روز پنجشنبه یه دفه تصمیم گیری شد!!!
  خر خودتونید و هفت جد و آبادتون
  پول که دادیم ، سودم که نمیگیریم ، تعهد هم بدیم ، میخوای یه دفه ….

 64. احمق جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  ای کاش به مردم می گفتید قید پولشون بزنند

 65. ناامید جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  سلام دوستان
  به نظرتون این خبر که با ۳۵ تومان میخوان دهان همه رو ببندن خبر خوشه؟ لااقل ۵۰ تومنی ها رو اعلام می کردن ۳۵ تومن که مال اردیبهشته!!!
  خدایا از دست این ساماندهی مردم و دیوانه کردن اولش میگن صد تومن حالا میگن ۳۵ تومن به خدا خیلی داریم مورد ظلم واقع میشیم تازه اونم کییییییییییییییی؟ از ۲۰ تیر خب چرا از ۵ تیر شنبه نباشه تا بیستم انتظار بکشیم اونم برای ۳۵ تومن

 66. مهری حامد جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  با سلام وقبول طاعات من از این خبر خوش چیزی نفهمیدم فقط ب آقای سیف پیشنهاد می کنم درمقام امام جماعت باشند موثرترند.

 67. حمید جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  حالا ثامن الحجج سودهایی که داده را هنگام تسویه حساب درصدش را کم میکنه تمام سود وامش که ۳۵ درصد را تااخر کم میکنه تقریبا نصف پولتو را بهت میده بعدا هم پولت یک سال بدون سود تو بانک پارسیان میماند به نفع هر دو طرفه… به نظر میاد بانک مرکزی و ثامن الحجج دستشون تو یه کاسه است پولهای مردم را بالا بکشند باید درخصوص نحوه تسویه حساب ها هم بانک مرکزی اطلاعیه بده که هر کاری دلش خواست ثامنالحجج نکنه جطور ندادن سود و پول مردم قانونیه طبق قانون اگر زودتر حسابتو بستی باید از ابتدا سودشو کم کنند

 68. سامان جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  کدوم خبر خوش اینا مردم رو چی فرض کردن ۹ ماه بلاتکلیفی تازه میخوان ارزیابی ملکها رو بکنن اینوسط از پول سپرده گذاران بانک پارسیان استفدشو میبره ثانیا چی بود چی شد پول بره اونجا سودم که معلوم نیست بدن یا نه خوب پول توی ثامن الحجج هم باشه همین وضعیت رو داره تازه با تفاوت اینکه ثامن الحجج سود ۱۸ درصد به سپرده ها به حساب میبره

 69. متنفر از دولت جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  “در پی وقوع بحران مالی تعاونی اعتبار غیرمجاز ثامن الحجج و ناتوانی آن در بازپرداخت وجوه سپرده گذاران،….”

  …بحران کجا بود؟؟؟ دولت بیشرف پول لازم داشت اومد زندگی مردم رو بهم ریخت!!!! موسسه داشت خوب و درست کار میکرد، از بانکها هم بهتر! اگر بحران داشت این دولت … توی این سه سال …چرا تا قبل از پول لازم شدن …
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 70. سامان جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  با سلام
  سپرده گذاران و مالباختگان عزیز فکر کنم بهترین راه اینه که از حضرت آیت‌الله خامنه ای کمک بخواهیم تا اگر ایشان صلاح دانستند با مقامات بانک مرکزی هماهنگ فرمایند که پولمان را بدهند مگر ایشان بتوانند باری از دوشمان بردارند

 71. مخالف یا موافق ؟ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  این یعنی تازه اول کار میزان ، دقیقا مثل میزانی ها ، فقل حساب ها منتقل شدن اون هم نه همه فقط تا ۱۰۰ میلیون.

  هنوز پولی در گار نیست.

  شاید شاید بانک پارسیان بیاد بگه تا دریافت پولمون ، ۱۰ درصد سود میده. البته شاید.

  اینا همه سیاه بازیه.

  الکی دل نبندیم. همینجور دارن ماه به ماه مردم رو رنگ میکنن.

 72. پيمان جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  از همون اول سرکار بودیم. واقعا خسته نباشید. از خبر خوشتون خوشحال شدم

 73. مردم از حوشی جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  با سلام
  از مسیولین خواهشمدم کمی هم به فکر سلامتی ما سپرده گذارن هم باشند، درست نبود خبر به این خوشی را یک دفعه ای اعلام می کردید، نگفتید از خوشحالی ممکن بود سکته کنیم.!!!!!!!!!
  اگه خبر خوش تون اینه وای به خبر بدتون.
  به نظر من این خبر خرش کن بود، نه خوشش کن.
  این اطلاعیه بانک مرکزی در اینده سندی خواهد شد بر بی……. مسیولین..؟
  ای اطلاعی به زبان ساده می گوید
  سپرده گزارن غلیظ سپرده های شما از موسسه به بانک منتقل می شود وشما متعهد می شوید
  تا زمانی که ما امر نکردم حق دریافت ندارید در ضمن ما پول شمارا در این مدت فقط برای رضای خدا نگهداری می کنیم، واز سود هم خبری نیست.

  از مسیولین خواهشمندم بیشتر مراقب خود باشند، چون امریکایی ها در خلیج فارس هستند و می گویند مغز ها را می دزدند
  من ا لله التوبیخ

 74. فری جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  لعنت بر مسببین این بدبختی .. این خبر خوشه انشالله از گلوتون پایین نره دزدهای شیاد پولمون رو با بدبختی به دست آوردیم یک عده دزد غارتمون کردم ..خدایا اینجا فقط ظلم میبینیم چرا ساکتی نجاتمون بده

 75. مهناز جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  بانک مردم مشکلت چیه که پیام منو نمیذاری,

 76. تاتا جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  ماشالله به این تدبیر ماشالله به این امید

 77. سپردهگذار سیرجان جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  سود سپرده‌های را تا فروردین زیر ده درصد ریختند بقول خودشان سودها را هم دادند

 78. احمد جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  ایول به سامان چرا زودتر به فکرت نرسید؟

 79. میر علی جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

  وعده سر خرمن!

 80. رضا یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵

  دوستان من یک سپرده بلند مدت دارم که سودش داخل سپرده کوتاه مدت ریخته میشه.
  رفتم موسسه ثامن الحجج پرسیدم میتونم پولی که تو سپرده کوتاه مدتم هست رو بگیرم (حدود ۲۱ تومن هست در تاریخ ۹۵/۱۱/۱) گفتن نه، اگه بگیری سپرده بلند مدتت از نظر سیستمی دچار مشکل میشه، گفتم چطور؟ گفت اگه تو پولی که داخل سپرده کوتاه مدتت هست بگیری، حسابت که تسویه شد، سپرده کوتاه مدتت بسته میشه. سود سپرده ات کجا واریز بشه؟

  میشه اگه کسی مورد مشابهی داشته بهم بگه. ممنون و متشکر.

 81. پاسدار دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵

  به …… خوش امدید .وعده ۱۰۰ ملیون می دهند ولی بانک پارسیان طبق شایعات قصد پرداخت ۳۵ ملیون تومان را دارد .بنظر من مسولین را هم سر کار گذاشته اند .تا قول دروغ به مردمبگویند .
  (این پیام ویرایش شد…بانک مردم)

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه