تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 29859 تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۵

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: انتقاد از سیستم بانکی به بهانه مبارزه با حقوق‌های نجومی باعث شده این روزها رقم‌های عجیب و غریبی را بشنویم که باور آن سخت است. مانند اتهام قاضی‌پور به عضو هیات‌مدیره یک بانک خصوصی که ۹۰۰ میلیارد حقوق می‌گیرد.

اگر منظور قاضی‌پور از ۹۰۰ میلیارد حتی ریال هم باشد (۹۰ میلیارد تومان) باز هم باور اینکه حقوق یک نفر این‌قدر باشد سخت است.

تسنیم اظهارات قاضی‌پور در مجلس را اینگونه منتشر کرده است:

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: کانون پرداخت حقوقهای نجومی در وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانکها و بیمه‌هاست.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۳ تیر) خانه ملت در اخطار قانون اساسی به اصل سوم قانون اساسی استناد کرد و گفت: دولت باید لایحه‌ای سه فوریتی درباره پرداخت حقوقهای نجومی به مجلس ارائه دهد.

وی افزود: کانون پرداخت حقوقهای نجومی در وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانکها و بیمه‌هاست، به شکلی که یکی از اعضای هیئت مدیره بانکهای خصوصی، ۹۰۰ میلیارد پول گرفته است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس خاطرنشان کرد: دولت باید برای قطع پرداخت حقوقهای نجومی، به مجلس لایحه ارائه دهد تا مردم بدانند که دولت و مجلس در خدمت نظام هستند.

علی لاریجانی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به اخطار نماینده ارومیه، گفت: امروز صبح درباره این موضوع صحبت و مقرر شد موضوع مقابله با حقوقهای نجومی پیگیری شود.

قاضی پور

Twitter Google+ Facebook
1,759 views
نظرات
 1. نادر یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

  هر موقع تونستی ارتشاء برادرتو با سعید مرتضوی پی گیری حقوقی کنی و ماست مالی نکنی, اون موقع هم میتونی این حقوق های نجومی رو پی گیری کنی!!!!

 2. سعیدی یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

  آقای قاضی پور قربونت برم .شیرمرد .حلال زاده .اینها اینقدر شکماهایشان از حرام پرشده .که صدای شما را نمی شنوند .از چهارمحال وبختیاری

 3. علی یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

  می خواستند بگویند ۹۰۰ میلیون اشتباها گفته اند ۹۰۰ میلیارد اشتباه لفظی بوده

 4. علی یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

  واقعا علاوه بر مدیران …… که حقوق های نجومی گزفته اند کارگزاران نظام اسلامی نیز از شرمساری خجالت که در زیر مجموعه های انان این اتفاقات افتاده….
  (این پیام ویرایش شد…بانک مردم)

 5. وسط پیاز یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

  از مالیاتی که قرار بود از سود سپرده های ملت بدبخت گرفته شود این حقوق های نجومی تامین که میشه هیچ صدها برابرش هم برای نسلهای بعدی این عزیزان خدوم استحصال میشه زیاد نگران نباشید آب از آّب تکون نخواهد خورد بقول شهید بهشتی ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان پول و قدرت

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه