تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 29870 تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۵

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به اینکه هر سه قوه در کشور مصمم است که با موضوع حقوق‌های غیرمتعارف برخورد مناسب داشته باشد گفت: چهار عضو از صندوق توسعه ملی یک میلیارد تومان از حقوق‌های نامتعارف خود را بازگرداندند.

غلامحسین اژه‌ای در نشست خبری در ارتباط با حقوق‌های غیرمتعارف اظهار داشت: هر سه قوه قضائیه، مقننه و مجریه مصمم است که با موضوع حقوق‌های غیرمتعارف برخورد مناسب داشته باشد به طوری که مجلس به صورت جدی دنبال شفاف کردن قوانین و در صورت لزوم اصلاح و تدوین آن است  تا دیگر این مسائل در کشور ادامه نیابد.

وی با بیان اینکه دولت هم درصدد اصلاح و تصویب قوانینی در جهت پیشگیری از موضوعاتی همچون حقوق‌های غیرمتعارف است گفت: دولت و قوه قضائیه مصمم هستند که موضوعاتی همچون حقوق‌های سنگین و پاداش‌های نامتعارف در کشور ایجاد نشود.

سخنگوی قوه قضائیه با تاکید بر اینکه اولویت در مساله این بوده است که در مرحله اول این پول‌ها به کشور بازگردانده شود گفت: این افراد اگر جرمی نیز مرتکب شده باشند پس از اینکه دولت گزارش دهد علاوه بر موضوع پول‌های اضافه جرم آنها نیز در شعب ویژه به صورت فوق‌العاده رسیدگی می‌شود.

اژه‌ای با اشاره به اینکه دولت برخی ازمدیران در این رابطه را عزل و برکنار کرده است گفت: این افراد اگر خودشان با اختیار خود پول‌های نامتعارف را بازگردانند در نحوه اعمال مجازات به نفع‌شان بوده که البته عده‌ای معروف پول‌ها را بازگردانده و برخی نیز اعلام آمادگی کرده‌اند و امیدواریم که دولت کاری کند که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

وی درمورد افرادی که در صندوق توسعه ملی حقوق‌های نامتعارف و پاداش‌های غیرمعمول داشته‌اند روز قبل هیات امنای آنها تشکیل شد و این هیات امنا تصمیم گرفت ۵ عضو شامل این شرایط را از سمت کنار گذارد. همچنین براساس گزارشی که آقای سراج اعلام کرده ۴ نفر از این اعضا یک میلیارد تومان از این پول‌هار را بازگردانده و نفر پنجمی هم شماره حساب خواسته تا وجوه را بازگرداند.

IMAGE634780515673092578

Twitter Google+ Facebook
1,593 views
نظرات
 1. مصطفی کمالی یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

  حد اقل تا ده سال قبل باید اضافه دریافت ها پس گرفته شود

 2. رضا یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

  ….. شما راجب ثامن الحجج در جایگاه سخنگوی قوه عدلیه و قضایی داری صحبت میکنی چرا داری آبروی …… قوه قضاییه رو میبری کجا اومدن تا ۱۰۰ رو پرداخت کنند چرا داری بیخودی خوراک خبری دروغ به مردم میدی !!!!چرا از خدا نمیترسی مرد شما یا مثل ….. و از هیچی خبر نداری (اطلاعیه شماره ۹)یا …. با بانک مرکزی و پارسیان دزد . شما سخنگوی قوه قضایی هستی و داری اینجوری…… میکنی وای به حال مملکت که با …… چون شما طرفه مطمن باشید …….
  (این پیام ویرایش شد…بانک مردم)

 3. mohsen دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵

  چرا دولت و بانک مرکزی ……… نمیشوند. پول سپرده گذاران ثامن الحجج در گرو بانک مرکزی است تا جیب آقایان پر شود.چطور میشود مدیران عامل بانکهای دولتی حقوق های نجومی میگیرند.اما پول سپرده گذاران ثامن الحجج که حق خود آنهاست و درآن طی مدت طولانی هیچ سودی دربافت نکرده اند پرداخت نمیشود.چرا فقط وعده وعید میدهید.تمام دارایی ما همان پول است.عدالت کجاست؟
  (این پیام ویرایش شد…بانک مردم)

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه