تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 35385 تاریخ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۵

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:نمایندگان مجلس با تصویب پیشنهادی برای الحاق به بودجه ۹۵ دولت را موظف کردند تا یارانه‌ بگیرانی را که به اشتباه حذف شدند برگردانند.

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس بند ط  تبصره ۱۴ را با ۱۴۴ رای موافق، ۱۶ رای مخالف و ۸ رای ممتنع از مجموع ۲۲۸ نماینده حاضر در مجلس تصویب کرده که بر اساس آن یک عبارت به قانون بودجه ۹۵ اضافه شده و به شرح زیر اصلاح می‌شود.

بر اساس اصلاح انجام شده در قانون بودجه ۹۵ دولت موظف است پس از تصویب این قانون، نسبت به ثبت نام افرادی که موفق به ثبت نام برای دریافت یارانه نشده‌اند اقدام و پس از ثبت نام نسبت به پرداخت یارانه‌ی آنان و یا یارانه‌ی آنها که به اشتباه حذف گردیده است، اقدام کند.

ثبت نام در فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

 

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در توضیح پشنهادش گفت: در جریان ثبت نام یارانه دولت به اشتباه برخی را حذف کرد و یا این که مثلا از چهار عضو یک خانواده یک نفر به اشتباه درج نشده است. این ها بیشتر برای خانواده‌های فقیر و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است که مشکلاتی را برای آنها به وجود آورده است و لازم است دولت این اشتباه را تسهیل کند.

Twitter Google+ Facebook
1,181 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه