تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 35568 تاریخ انتشار : ۵ شهریور ۱۳۹۵

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نسخه ویدئویی سخنان مقام معظم رهبری در مورد برخورد با مدیران نجومی که در جریان دیدار با اعضای هیات‌دولت بیان شد، انتشار یافت.

به گزارش بانک مردم، بیانات رهبری در روز چهارشنبه در مورد فیش‌های نجومی مورد غفلت واقع شد و آن چیزهایی که بیان شد با جزئیات انتشار نیافت اما در زمان پخش بیانات ایشان از شبکه اول سیما همه سخنان در مورد برخورد با مدیران نجومی منتشر شد. در این دیدار روحانی گفت که موضوع مدیران نجومی کش پیدا نکند تا اعتماد عمومی از بین نرود در حالی که مقام معظم رهبری گفتند نباید از موضوع مدیران نجومی به آسانی عبور کرد.

در این دیدار رهبری گفتند که مردم می‌فهمند حقوق ۵۰ میلیون تومانی یعنی چه: “مردم اعداد بزرگ را هضم نمی کنند اما حقوق ۵۰ و ۶۰ میلیون را خوب هضم می کنند. کسی که ۱ تا یک ونیم میلیون تومان درآمد دارد، خوب می فهمد که ۵۰ میلیون تومان یعنی چه.”

ایشان گفتند: “آیا فاصله بین ۵۰ میلیون و یک میلیون تومان غیرعادلانه نیست؟ آیا در مجموعه شما افراد زیادی، حقوق یک تا یک و نیم میلیون تومانی نمی گیرند؟ اینها فراوان هستند.”

رهبری گفتند:”برای متخلف نباید عذر تراشید. برخوردها باید قاطعانه باشد و علاوه بر دولت، قوه قضائیه هم باید در جای خود برخورد کند.”

مهمترین بیانات رهبری در مورد فیش‌های حقوقی در سوم شهریور ۱۳۹۵

“به مردم بگویید (برای برخورد با حقوق های نامتعارف) چه کار کرده اید. نباید از این قضیه به آسانی عبور کرد… اعتماد مردم در این قضیه ضربه فراوانی خورده است، زیرا مردم و جوانان تحصیلکرده دریافت‌های خود را با این دریافت‌های غیرعادلانه مقایسه می‌کنند و این سوال را می‌پرسند که براساس چه معیار و امتیازی و به دلیل انجام کدام کار ویژه این حقوق‌ها پرداخت شده است… مردم اعداد بزرگ را هضم نمی کنند اما حقوق ۵۰ و ۶۰ میلیون را خوب هضم می کنند. کسی که ۱ تا یک ونیم میلیون تومان درآمد دارد، خوب می فهمد که ۵۰ میلیون تومان یعنی چه؟ آیا فاصله بین ۵۰ میلیون و یک میلیون تومان غیرعادلانه نیست؟ آیا در مجموعه شما افراد زیادی، حقوق یک تا یک و نیم میلیون تومانی نمی گیرند؟ اینها فراوان هستند. نشان دهید که عزم راسخ دارید؛ این را به مردم نشان دهید. برای متخلف نباید عذر تراشید. برخوردها باید قاطعانه باشد و علاوه بر دولت، قوه قضائیه هم باید در جای خود برخورد کند.”

 

Twitter Google+ Facebook
7,800 views
نظرات
 1. رضا جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵

  تور را به خدا از حقوق های ۱۰ میلیونی هم نگذرید ۵۰ میلیون یعنی چی

 2. سرباز ولایت جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵

  درود بر مقام معظم رهبری.

 3. معلم بدبخت و فقیر جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵

  زودتر اینکار کنید قسط وام ها بسیار سنگین است ،من معلم که با ۱۵ سال سابقه ، مدرک ارشد دولتی ، ۱ میلیون تومان دریافت می کنم چگونه قسط ۲ میلیونی بدهم.پول صبحانه خودم را نمی تونم بدهم ، هر روز تا بعدظهر گرسنه در کلاس درس می دهم دچار زخم معده شدم ، آخه با حقوق ۱ میلیونی که ۳۰۰ هزار تومان برای ایاب و ذهاب می رود با ۷۰۰ هزار تومان چگونه زندگی کنم چرا قسط ها این قدر سنگ
  ین است اگر قسط ۵۰ ساله شود با نرخ ۱ دزرصد هم بنده نمی توانم قسط دهم. ای خدا چر یک معلم اینقدر باید فقیر باشید ولی کارمند دیگر حداقل ۴ یا ۵ میلیون دریافت کنند .

 4. مرضیه کشاورز خانی شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵

  سلام
  اقاجون اخه کسی سیره چه خبر داره از دل گشنه ها

 5. دکتر جمشید تقسیمی شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵

  طیب ا… احسنت بر رهنمود ارزشمند رهبر مسلمین جهان حضرت آیت ا….خامنه ای که همیشه فرمایشاتشان برای همه اقشار روحیه بخش و انگیزه ساز است . امیدوارم مسئولینی که حضور داشتند فقط گوش نکنند و منویات ایشان را به اجرا بگذارند.

 6. مجتبوی شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵

  سخنگوی دولت سخت قصد دارد حقوق های نجومی را ماست مالی کند چون بسیاری از فساددهای نجومی متشا ان بخشنامه های سازمان مدیریت بوده که ایشان ریس ان بوده که خود ایشان نیز باید مورد پیگرددقرار گیرد

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه