تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 41103 تاریخ انتشار : ۳ آبان ۱۳۹۵

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:با برگزاری مراسم قرعه‌کشی جوایز دومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین، برندگان جوایز این جشنواره مشخص شدند.

برای اطلاع از اسامی برندگان کارت هدیه بانک اقتصاد نوین اینجا را کلیک کنید

در دومین دوره جشنواره کارت هدیه این بانک که از اول خرداد آغاز و تا پایان شهریور ۹۵ ادامه داشت، بانک اقتصادنوین به قید قرعه به دارندگان کارت‌های هدیه این بانک یکصد کارت هدیه ۵ میلیون ریالی اهدا می‌کند.

در دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین، کارت‌های هدیه این بانک که از ابتدای اسفندماه ۹۴ تا پایان شهریور ۹۵ شارژ شده‌اند، بطور خودکار قرعه‌کشی شدند.

بر این اساس در جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به ازای هر ۲۵۰ هزار ریال از مانده کارت هدیه در هر روز، یک امتیاز برای دارنده کارت هدیه منظور شد که در پایان دوره قرعه‌کشی، برندگان جوایز مشخص شدند.

دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین برای آگاهی از شماره کارت‌های برنده در جشنواره می‌توانند اینجا را کلیک کنند

برای اطمینان از برنده بودن در جشنواره لازم است دارندگان کارت هدیه نسبت به ثبت شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه خود در قسمت محاسبه امتیاز اقدام کنند، در صورت برنده بودن، نوع جایزه و در غیر اینصورت امتیاز فعلی کارت هدیه مورد نظر اعلام می‌گردد.

لازم به ذکر است جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین هر سه ماه یکبار برگزار می‌گردد و برندگان هر دوره قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین از طریق شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ اعلام نمایند؛ ضمن اینکه در صورت برنده نشدن کارت هدیه در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌‌ی قبلی با شرط حفظ مانده حداقل ۲۵۰ هزار ریال در کارت، به دوره‌ی بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.

برای اطلاع از اسامی برندگان کارت هدیه بانک اقتصاد نوین اینجا را کلیک کنید

Twitter Google+ Facebook
2,894 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه