تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 49223 تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۵

d

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران برای فروش برخی از محصولات  خود شرایط جدید اقساطی در نظر گرفته است.

بر این اساس خودروی سیمبل برای جذب بازار بیشتر به روش اقساطی در جشنواره نوروزی و با شعار «پرداخت به سلیقه شما» عرضه می شود.

خرید رنو سیمبل در ۳ مدل  پیشنهاد شده است که می تواند جذابیت موضوع را بیشتر کند.

سیمبل مدل ۲۰۱۶ PE با قیمت ۷۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به همراه مانیتور و نویگیشن آماده فروش است و در صورت خرید اقساطی شما می توانید با ۳ پیش پرداخت ۲۷ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ۱۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ۱۰ میلیون تومان این خودروی راحت و با کیفیت را خریداری کنید.

در دو روش پرداختی آخر شما باید پرداخت های دیگری هم داشته باشید اما برای این مبالغ ۲۰ و ۵۰ روز وقت به شما داده خواهد شد. به یاد داشته باشید که کل هزینه ای که در هر ۳ روش شما با فاصله های مختلف پرداخت می کنید در آخر همان ۲۷۸ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان می شود.

یک خبر خوب برای علاقه مندان خودروی سیمبل اینکه، نگین خودرویی ها برای راحتی خریداران این خودرو ۵۰ میلیون تومان تسهیلات نیز در نظر گرفته اند که با توجه به شرایط منعطف در بازپرداخت آن، می تواند بهترین گزینه برای خرید شما باشد.

شما این اختیار را دارید که این تسهیلات را در زمان های ۱۲، ۱۸، ۲۴، ۳۰ و ۳۶ ماهه بازپرداخت کنید اما برای کمک به انتخاب شما، کارمزد تسهیلات از صفر درصد در بازپرداخت ۱۲ ماهه تا ۱۶ درصد در بازه ۳۶ ماهه متغییر خواهد بود.

کمترین مبلغ قسط پرداختی برای این خودرو مربوط به پرداخت ۳۶ ماهه به مبلغ ۱ میلیون و ۸۰۳ هزار تومان و بیشترین مبلغ اقساط برای روش پرداخت ۱۲ ماهه به مبلغ ۴ میلیون و ۱۶۷ هزار تومان خواهد بود.

چگونه رنو سیمبل را با 10 میلیون تومان بخریم (+جزئیات و جدول)

رنو سیمبل شما از ۱۵ تا ۶۰ روز بعد از ثبت نام به شما تحویل داده خواهد شد که این زمان با توجه به میزان پیش پرداخت تغییر می کند.

سیمبل ۲۰۱۶ SE

اما نگین خودرویی ها سیمبل ۲۰۱۶ SE را نیز با قیمت ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه کرده اند که علاقمندان می توانند با دو مدل پیش پرداخت ۳۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و ۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

شما در هر دو روش یک پرداخت دوم نیز خواهید داشت که برای روش اول ۱۰ میلیون تومان و برای روش دوم ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود.

نگین خودرویی ها برای این مدل سیمبل نیز ۴۵ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته اند که از ۱۲ تا ۳۶ ماه بازه پرداخت داشته و از صفر تا ۱۸ درصد نیز بهره برای آن محاسبه می شود.

چگونه رنو سیمبل را با 10 میلیون تومان بخریم (+جزئیات و جدول)

۱ میلیون و ۶۷۲ هزار تومان به عنوان کمترین مبلغ قسط و ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان به عنوان بیشترین قسط پرداختی برای این مدل سیمبل است.

شما خودروی خود را در بازه ۱۰ تا ۳۰ روزه تحویل خواهید گرفت.

سیمبل ۲۰۱۷ LE

جدیدترین مدل سیمبل مربوط به سال ۲۰۱۷ به مبلغ ۸۶ میلیون تومان قیمت گذاری شده است و علاقمندان در صورت تمایل می توانند با دریافت ۴۰ میلیون تسعیلات ارزان قیمت و پیش پرداخت ۴۸ میلیون و ۳۰۰، ۳۰ میلیون و ۱۸ میلیون تومان نسبت به خرید این خودروی زیبا اقدام نمایند.

برای خرید این مدل نیز شما در ظرف ۲۰ تا ۵۰ روز با پرداخت های دوم و سوم خود مجموعا ۴۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان پرداخت کرده و در بازه ۱۲ و یا ۲۴ ماه نسبت به تسویه تسهیلات خود اقذام خواهید کرد.

سود تسهیلات برای روش ۱۲ ماهه صفر و برای روش ۲۴ ماهه ۱۸ درصد خواهد بود.

تحویل خودرو ها از ۱۰ تا ۶۰ روز طول خواهد کشید.

رنو داستر را با پرداخت ۱۵ میلیون تومان بخرید +جزییات فروش

نگین خودرو داستر ۲۰۱۶ را با قیمت ۹۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و البته برای آن دسته از مشتریانی که در همان ابتدا کل این هزینه را نمی توانند پرداخت کنند، راه های مختلفی را پیشنهاد کرده است.

جزئیات خرید شاسی بلند رنو با پرداخت 15میلیون تومان (+جدول)

می توانید از بین پیش پرداخت های ۳۷ میلیون و ۷۰۰ هزار ، ۲۴ میلیون و یا ۱۵ میلیون تومان یکی را انتخاب کرده و ثبت نام خرید این خودروی را کلید بزنید.

البته اگر دو پیش پرداخت آخر  انتخاب شود باید ظرف ۲۰ تا ۵۰ روز، مابقی مبلغ  به حساب شرکت واریز شده و می توان  با دریافت تسهیلات ۶۵ میلیون تومانی،این خودرو را خریداری کرد.

در مجموع هر ۳ مدل خرید این داستر، جمعا ۳۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پرداخت شده و بازپرداخت تسهیلات نیز بین ۱۲ تا ۳۶ ماه است .

زمان تقریبی تحویل داستر ۲۰۱۶ بین ۱۰ تا ۶۰ روز بنا بر میزان واریزی اولیه، اعلام شده است.

بیشترین مبلغ قسط پرداختی برای خرید این خودرو ۴ میلیون و ۱۶۷ هزار تومان در روش ۱۲ ماهه و کمترین مبلغ قسط نیز برای روش ۲۴ ماهه به مبلغ ۲ میلیون و ۵۲۷ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

شرایط فروش اقساطی mvm

۳ ۱۳۹۵۱۰۱۸۱۰۲۷۴۸۲۸۹۱۵۶۱۳۰۱۰

منبع: پدال‌نیوز

 

Twitter Google+ Facebook
2,280 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه