تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 54462 تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سیدمحمد علیپور یزدی دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران شد.

به گزارش بانک مردم، امروز شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران با حضور مدیران عامل شرکت‌های بیمه‌ کشور تشکیل جلسه داد و سیدمحمد علیپور یزدی را به دبیرکلی سندیکای بیمه‌گران ایران انتخاب کرد.

این سندیکا تشکل صنفی شرکت‌های بیمه کشور به شمار می‌رود که بر اساس اساسنامه قانونی بیش از ۴ دهه فعالیت دارد.

پیش از علیپور علی اکبر اولیا رئیس سندیکای بیمه‌گران ایران بود که دی ماه دوره دو ساله دبیرکلی وی به پایان رسید.

علیپور پیش از این مدیرعامل شرکت بیمه ما بود و انتخاب وی در سندیکای بیمه‌گران نوعی تغییر رویکرد از انتصابات سیاسی در سندیکا به صنفی تلقی می‌شود.

بر اساس آیین نامه اجرایی سندیکای بیمه‌گران: دبیرکل سندیکا توسط شورای عمومی و برای مدت دو سال انتخاب شده و انتخاب مجدد وی بلامانع است. با عنایت به مفاد ماده ( ۱۵ ) اساسنامه سندیکا ، دبیرکل بالاترین مقام اجرایی سندیکامی باشد و وظایف خود را مطابق اساسنامه مورد عمل سندیکا و اختیارات و وظایفی را که حسب مورد توسط شورای عمومی به وی تفویض می‌گردد انجام می دهد. به موجب مواد ۱۶ و ۱۷ اساسنامه سندیکا دبیرکل نماینده قانونی و تام الاختیار سندیکا در کلیه مراجع قضایی و غیر قضایی و تمامی نهادها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی است و اختیار طرح دعوی از طرف سندیکا و دفاع از دعاوی مطروحه علیه سندیکا را در تمام مراحل و مراجع با حق توکیل به غیر دارد.

ایجاد و حفظ توسعه همکاری اعضاء،تلاش برای حفظ سلامت بازار بیمه کشور، توسعه و ترویج فرهنگ بیمه و حمایت از حقوق و منافع صنفی اعضاء از جمله اهداف فعالیت سندیکای بیمه‌گران ایران است.

سیدمحمد علیپور یزدی

Twitter Google+ Facebook
745 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه