تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 57402 تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

۲۱

توضیح: گزارش زیر تنها یک گزارش حاشیه‌ای بانک مردم است و متاسفانه افراد غیرحرفه‌ای از آن به عنوان تمسخر سپرده‌گذاران یاد کرده‌اند. گزارش حاشیه‌ای جزئی از فعالیت رسانه‌ای محسوب می‌شود و متاسفانه سودجویان با استفاده از شبکه‌های اجتماعی قصد دارند با بهره‌برداری اشتباه، ذهن سپرده‌گذاران را منحرف کنند. بانک مردم همواره هوادار قانون بوده و به انتقاد از عملکرد مسوولان در نحوه ساماندهی پرداخته و در کنار آن مخالف هرج و مرج بی‌قانونی بوده است. شکایت دولت از بانک مردم به اتهام نشر اکاذیب – به خاطر تجمعات سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج – موید این موضوع است. (البته بانک مردم از این شکایت تبرئه شد) اگر به زعم آنها، بانک مردم قصد تخریب و تمسخر سپرده‌گذاران داشت خبرهای تجمعات را حتی تجمع امروز را به طور جداگانه منتشر نمی‌کرد. قطعا بانک مردم حامی مردم بوده و خواهد بود و برای گردانندگان کانال‌هایی که قصد تخریب سایت بانک مردم و انحراف اذهان مردم را دارند متاسفیم. آنها صدها گزارش انتقادی را ندیدند و یک گزارش را اشتباهی دیدند. واقعا متاسفیم.

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: تجمع امروز سپرده‌گذاران موسسه اعتباری کاسپین با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش بانک مردم، امروز سپرده‌گذاران با تجهیزات صوتی شرکت کرده بودند و حتی شعارهای سپرده‌گذاران به صورت مداحی داده می‌شد.

همچنین یکی از شرکت‌کنندگان در تجمع که شباهت بسیاری به مرحوم ناصر حجازی بازیکن و مربی اسبق تیم فوتبال استقلال داشت توجه حضار را به خود جلب کرده بود.

به گزارش بانک مردم،  در تجمع امروز ۳۰ فروردین بنر بزرگ انتخاباتی جلب توجه می‌کرد که در شبکه‌های اجتماعی هم منتشر شد. در این بنر نوشته شده که «نامزدهای محترم انتخابات ریاست‌جمهوری ما سپرده‌گذاران موسسه مجاز کاسپین با ۱۰ میلیون رای نقش تاثیرگذاری در انتخابات خواهیم داشت.» شاید موضوع ۱۰ میلیون رای کمی اغراق آمیز باشد اما سپرده‌گذاران قصد دارند با استفاده از ابزار انتخابات روند فع مشکل خود را تسریع ببخشند. قطعا این بنر انتخاباتی یک تهدید تبلیغاتی علیه دولت محسوب می‌شود و فرصتی برای کاندیداهای رقیب به وجود خواهد آورد. البته شاید همین حواشی موجب شود سپرده‌گذاران از اهداف اصلی خود دور شوند چراکه نباید یک تجمع آرام و به دور از تنش صنفی و اقتصادی به تجمع و میتینگ سیاسی تبدیل شود.

همچنین تسنیم گزارش داده که تجمع کنندگان مقابل ساختمان بانک مرکزی در میردادماد با سر دادن شعار هایی همچون : ای رهبر آزاده حمایت حمایت؛ سرمایه های مردم آزاد باید گردد ؛ بانک مرکزی حمایت حمایت ؛ با یک خط اعتباری مشکل مردم حل میشه؛ خواستار تعیین تکلیف قطعی و نهایی از سوی بانک مرکزی بعنوان متولی نظام پولی و بانکی جهت حل این بحران و سوء مدیریت چند ماهه در این موسسه شدند.

طبق اظهارات دولتی‌ها قرار است تا خرداد ماه مشکل سپرده‌گذاران کاسپین رفع شود و هیات‌مدیره این موسسه نیز در چند ماه اخیر تعاونی‌های زیر مجموعه را منحل و در موسسه اعتباری کاسپین ادغام کرد. همچنین قرار است هفته آینده مجمع موسسه اعتباری کاسپین در ساختمان مرکزی این موسسه برگزار شود و چند عضو هیات‌مدیره تغییر کند.

پیش‌بینی می‌شود با تغییراتی که قرار است هفته آینده در مدیریت کاسپین رخ دهد روند ادغام‌ تعاونی‌ها تسریع شود.

۲۱

۲۲

کاسپین ۳۰ فروردین

سپرده‌گذاران کاسپین باز هم مقابل بانک مرکزی تجمع کردند/ تصویر تجمع ۳۰ فروردین

Twitter Google+ Facebook
8,427 views
نظرات
 1. صادق چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

  سلام دست شما درد نکنه ما هم در زاهدان با شما همدردی میکنیم

 2. سپرده گذار سرگردان چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

  امروز به شعبه نامجوی رشت مراجعه کردم گفتند که عملیات پرداخت وجه در سیستمشون غیر فعال کردند. قبلا در صورت دریافت اقساط ۲۰۰ هزارتومان پرداخت میکردند ولی از دیروز یک ریال هم قابل پرداخت نیست.

 3. سپرده گذار کاسپین چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

  سلام دست شما درد نکنه ما هم در اردبیل با شما همدری میکنیم

 4. کاسپینی چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

  ما شهرستانیها دعاگوی تک تک شماهستیم باتلاش شما موفقیت حتمی است

 5. بهروز چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

  سلام بانک مردم مرسی واقعا زحمت میکشی ایشالا سپرده گذاران کاسپین به حق خودشون زودتر برسن

 6. reza چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

  به امید روزى مشکل حل بشه ما واقعا مشکل داریم😞

 7. نماینده خدا چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

  باسلام و تشکر از زحمات شما اگر کسی از سایت شما شکایت کرده خیلی خیلی غلط کرده حتی اگر مردان دولتی باشند آبروها و دزدها از همه میترسند،…

 8. مجید چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

  برادر محترم از زاهدان همدردی شما بدرد نمیخوره و مشکل حل نمیکنه تشریف بیارید تهران و مارا یاری کنید

 9. مروی پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

  سلام شما با انعکاس بی طرفانه خبر و گزارش صداقت و مردمی بودن خود را ثابت نموده اید .از زحمات مدیر و کارکنان بانک مردم کمال تشکر را دارم.سپرده گذار موسسه اعتباری مجاز کاسپین

 10. شاهین پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

  اکنون موقع آن رسیده که یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظره تلویزیونی خود در مقابل آقای روحانی به داد مردم و سپرده گذاران و مالباختگانی برسد که عواملش یعنی رئیس بانک مرکزی مسبب بوجودآمدن آن بوده است . مردم کنجکاو میخواهند تا پاسخ شخص اول قوه مجریه را بشنوند

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه