تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 59867 تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: آلومینیوم‌ ایران‌ قدیمی ترین نماد متوقف بورس طی چند روز آینده و بعد از ۱۸ ماه غیبت به تابلو باز می گردد و سرمایه گذاری بیمه هم احتمالا” تا آخر هفته جاری.
به گزارش بانک مردم به نقل از بانکداری ایرانی، آخرین پیگیری ها از وضعیت نمادهای متوقف طولانی مدت حکایت از آن دارد که چند شرکت متوقف در روزهای آینده به تابلوی معاملات باز خواهند گشت اما همچنان بانک های صادرات، پارسیان و پاسارگاد با عدم ارایه اطلاعات، دوران غیبت را سپری خواهند کرد.
براساس این گزارش، در حالی بازگشایی نماد “وبصادر” منوط به ارایه توضیحات مدیران این بانک ۵٫۷ هزار میلیارد تومانی شده که طی روزهای آینده و با احتمال زیاد، هفته بعد نماد آلومینیوم‌ایران‌ باز خواهد شد.
“فایرا”  که با برگزاری مجمع فوق العاده ۱۶ اسفند سال گذشته برنامه افزایش سرمایه ۷۵۵ درصدی از اندوخته طرح و توسعه و مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها ( از بیش از ۶۰ میلیارد تومان به بیش از ۵۱۹ میلیارد تومان) را عملی کرده ، از سوم آبان ۹۴ به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم با توقف نماد روبرو است و در میان شرکت های متوقف بورس، طولانی دوره را به نام خود کرده است.
همچنین احتمالا” نماد سازه پویش که از ۱۳ آذر سال گذشته بسته مانده یکی از گزینه های آماده بازگشت است.
براساس این گزارش، نماد سرمایه‌ گذاری‌ صنعت‌ بیمه‌ هم که یکشنبه هفته گذشته متوقف شده و جمعی از سهامداران حقیقی آن با ارسال نامه ایی سر گشاده به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اعلام عدم پاسخگویی امور سهام سرمایه گذاری صنعت بیمه، خواهان تسریع در بازگشایی نماد شده اند، احتمالا” در همین هفته جاری و با انتشار نظر کمیته حسابرسی داخلی و مواضع سازمان بورس باز می شود.
بورس
Twitter Google+ Facebook
462 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه