تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 59947 تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو اتاق بازرگانی تهران خواستار استفاده از روش‌های جدید تامین مالی خارجی بدون نیاز به ضمانت دولت شد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، کورش پرویزیان در نشست هیات نمایندگان اتاق تهران با بیان این مطلب، افزود: در کشور ما از چند روش محدود برای سرمایه‌گذاری استفاده می‌شود که تمام آن‌ها نیاز به ضمانت دولت دارد؛ در حالی که در دنیا روش‌های گسترده‌ای برای تامین مالی وجود دارد که نیازی به ضمانت دولت ندارد و می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

عضو اتاق بازرگانی ایران تاکید کرد: جذب سرمایه‌گذاری نیاز به آرامش، ثبات و اعتمادسازی دارد و تمامی چرخه و اعضای متشکل آن باید ایجاد شود.

فریال مستوفی، عضو اتاق بازرگانی تهران نیز در این خصوص توضیح داد: سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی نیازی به تضمین دولتی ندارد و تضمین دولتی به فاینانس باز می‌گردد.

وی با اشاره به موارد مطرح شده در کمیسیون سرمایه‌گذاری اتاق ایران با دولت و مجلس برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی ،ادامه داد: یکی از مشکلات موجود این است که برای جذب فاینانس، بالاترین مقام وزارتخانه مربوط باید پروژه را معرفی کند و از آنجایی که وزارتخانه‌ها پروژه‌های خود را دارند، علاقمند به معرفی پروژه های بخش خصوصی نیستند.

لزوم اجرای روش جدید تامین مالی بدون ضمانت دولت

Twitter Google+ Facebook
427 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه