تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 60036 تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه مجلس قیمت سهام عدالت بعد از آزاد سازی را پیش بینی کرد.
به گزارش بانک مردم، هادی قوامی با بیان اینکه خروج سهام عدالت از برزخ بلاتکلیفی نیازمند برنامه ریزی دولت آتی در این رابطه است به خانه ملت گفت: در تصمیم اخیر شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ بسیاری از شرکت های دارای مشکل و زیان ده، از سبد سهام عدالت خارج شده اند.

وی با تاکید بر اینکه دولت آتی باید با پالایش شرکت های موجود در سبد سهام عدالت، تنها شرکت های با بازدهی بالا را در این سبد لحاظ کند، افزود: شفاف سازی در زمینه سود سهام عدالت یکی دیگر از اقداماتی است که از سوی دولت آتی باید انجام شود.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه آزادسازی سهام عدالت در حال حاضر ممکن نیست، افزود: دولت ها از آزادسازی سهام عدالت هراس دارند زیرا می ترسند با آزادسازی در کوتاه مدت عرضه سهام در بورس افزایش یافته و افت قیمت ها رخ دهد.

قوامی با بیان اینکه سهم یک میلیون تومانی افراد از سهام عدالت در حدود ۲ میلیون تومان در بازار ارزش دارد، تصریح کرد: دولت آتی در خصوص سود دهی سهام عدالت با سازوکاری مشخص باید برنامه داشته باشد.

وی با تاکید بر ضرورت مدیریت بهتر بر سهام عدالت گفت: دولت بعد باید ابهامات موجود در خصوص سود سهام عدالت و همچنین زمان و نحوه آزادسازی آن را مشخص کند.

سهام عدالت

Twitter Google+ Facebook
325 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه