تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 60150 تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در حالی که بانک مرکزی و موسسه اعتباری کاسپین اعلام کرده بودند پرداخت سپرده‌های زیر ۱۰ میلیون تومان این موسسه از امروز آغاز می‌شود برخی از سپرده گذاران در تماس با بانک مردم اعلام کردند که با مراجعه به شعب منتخب هم پولی دریافت نکردند و فقط دفترچه آنها تعویض شد.

به گزارش بانک مردم، روز گذشته برخی از سپرده‌گذاران با مدیران کاسپین جلسه گذاشتند و مدیرعامل کاسپین قول داد که از سپرده آنها صیانت شود. این خبر امیدوارکننده‌ای بود اما برخی از سپرده‌گذاران که معتقد بودند سود آنها با تصمیمات جدید کم می‌شود و همچنین برخی از سپرده‌گذاران کلان تا صبح در شعبه آرژانتین اعتراض کردند.

همچنین برخی دیگر از سپرده‌گذاران در تماس با بانک مردم اعلام کردند طبق اطلاعیه‌ها برای دریافت سپرده خود به شعب منتخب کاسپین مراجعه کردند اما پول دریافت نکردند و فقط دفترچه آنها تغییر کرد. طبق گفته سپرده‌گذاران حدود ۷۰۰ هزار تومان از دفترچه‌ای که مبلغ ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان سپرده داشته کسر شده است.

گفته می‌شود این کسر سپرده‌ها، سپرده‌گذاران را متعجب کرده است. آنها اعتقاد دارند کاسپین سودها را کم کرده است.

به گزارش بانک مردم به نظر می‌رسد با توجه به اینکه تعاونی‌های زیر مجموعه کاسپین سودهایی فراتر از سود تعیین‌شده بانک مرکزی می‌دادند، این موسسه زیر بار سود غیر قانونی نرود.

این مساله می تواند باعث رنجش سپرده‌گذارانی شود که به امید سود قابل توجه، در شعب این موسسه سپرده‌گذاری کرده بودند.

در زیر تصویر دفترچه جدید سپرده‌گذاران کاسپین را می‌توانید ببینید:

image

 

Twitter Google+ Facebook
1,904 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه