تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 63593 تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون نظارتی بانک مرکزی با بیان این که انشاء الله تا قبل از عید سعید فطر پرداخت سپرده‌های تا ۵۰ میلیون تومان را در تعاونی فرشتگان شروع خواهیم کرد و به این ترتیب ۹۳ درصد تعداد سپرده گذاران این تعاونی تعیین تکلیف خواهند شدگفت: موسسه کاسپین درباره سپرده گذارانش مشکل خاصی ندارد.

به گزارش بانک مردم فرشاد حیدری در گفت وگو با خبرگزاری صدا و سیما تصریح کرد: ما امروز به موسسه کاسپین مجوز ایجاد ۶۰ شعبه جدید دادیم که تا روز چهارشنبه به چرخه فعالیت اضافه خواهد شد تا بتوانند در سطح وسیع‌تر و مطلوب‌تر به مشتریان خود خدمات دهی کنند.

وی افزود: درباره سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان هم در دو مرحله قبل از ۲۸ اردیبهشت، پرداخت مبالغ تا ۱۰ میلیون تومان را اعلام کرده بودیم و از نهم خرداد پرداخت سپرده‌های تا ۲۰ میلیون تومان را آغاز کرده است.

معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: انشاء الله تا قبل از عید سعید فطر ما پرداخت سپرده‌های تا ۵۰ میلیون تومان را در تعاونی فرشتگان شروع خواهیم کرد و به این ترتیب ۹۳ درصد تعداد سپرده گذاران تعاونی فرشتگان تعیین تکلیف خواهند شد.

وی با بیان اینکه تولیت این کار با موسسه کاسپین است افزود: انشاء الله در آینده بعد از اجرای پرداخت‌های تا ۵۰ میلیون تومان برای ۷ درصد باقیمانده نیز به تدریج اعلام برنامه خواهیم کرد.

 

Twitter Google+ Facebook
1,532 views
نظرات
 1. فریب خورده بانک دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

  فرشاد…………………خودتی

 2. غارت زده کاسپین دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

  با چه فرمولی؟ انشالله به سلامتی ؟ بازم همون فرمولِ پرداخت نصف سپرده ؟ این که تعیین تکلیف نشد !!!

 3. کاسپین دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

  آقای حیدری چرا نطق نمیفرمایید سرمایه مردم را نصف کردید

 4. سعید دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

  سلام لطفا ازش بپرسید چجوری میدهید سودچی میدهید ,

 5. مولوی دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

  نظر قاضی صمدی اعمال شد؟فرمول نوبخت؟ اینهمه حرف میزنین یک صورتحساب به مردم نمیدین که قراره با پول با خون دل جمع شده شون چیکار کنین؟مثلا به این مسولین بانک مرکزی میگن اهل حساب؟

 6. مولوی دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

  نظر قاضی صمدی اعمال شد؟فرمول نوبخت؟ اینهمه حرف میزنین یک صورتحساب به مردم نمیدین که قراره با پول با خون دل جمع شده شون چیکار کنین؟مثلا به این مسولین بانک مرکزی میگن اهل حساب؟

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه