تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 66654 تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی یانک مردم: سردار سلیمانی ، معاون هماهنگ کننده ی ناجا ، با حضور در بین معاونین ، مدیران ادارات مرکزی و مدیران کل شعب استانهای بانک قوامین در بیست و چهارمین همایش سراسری این بانک به ایراد سخنرانی پرداختند.

به گزارش بانک مردم، سردار سلیمانی ، معاون هماهنگ کننده ی ناجا ، با حضور در بین معاونین ، مدیران ادارات مرکزی و مدیران کل شعب استانهای بانک قوامین در بیست و چهارمین همایش سراسری این بانک به ایراد سخنرانی پرداختند که چکیده ای از آن در ذیل می آید:

– امروز عرصه ی اقتصادی به طور اخص خط مقدم نظام جمهوری اسلامی در مقابل دشمن است.
– راه نجات ما گذشتن از خود و تسلیم شدن در برابر دشمن نیست ، نباید وا بدهیم.
– استکبار برای تغییر دادن نظام های حکومتی از حوزه ی اقتصاد به آنها ضربه زده است.
– وقتی قوانین و مقررات منطقه ای به کشور های استعمارگر اجازه ی انجام معاملات و تاراج منابع کشور های تحت سلطه را نداد ، قوانین و مقررات بین المللی وضع می کردند که منافع آنها را تامین می کرد.
– فرهنگ بومی ، ملی کشور ها و یا دین و عقاید آنها مانعی بزرگ برای حضور طولانی مدت استعمار در کشور هایی بود که منابعش را غارت می کردند . پس فرهنگ، ابزار اقتصاد شد و تلاش کردند تا فرهنگ های بومی را با فرهنگ غربی هماهنگ کنند.
– باور ها ، فرهنگ ها و عقاید کشور های تحت سلطه را عوض کردند  و فرهنگ را در خدمت اقتصاد گرفتند . پس پشت بحث دهکده ی جهانی ، نظام واحد جهانی و نظم نوین جهانی ، یک نظام  اقتصادی است  که طبق آن همه باید طبق یک فرهنگ ، یک عقیده و  تحت نظر یک کدخدا کار کنند.
– دشمن چهل سال برای ضربه زدن به ایران تلاش کرد ولی اقداماتش بی نتیجه بود و ما همچنان بر اصول خود مانده آیم و در طول این مدت نه تنها ضربه پذیری خود را نسبت به آنها کم کرده ایم بلکه خود را تجهیز کردیم تا پاسخ هر ضربه ای را بدهیم .
– امروز حوزه ی اقتصادی مهم ترین و موثرترین جبهه ای است که غرب می تواند همچنان آن را گشاده نگه دارد .
– قطار موفقیت های ایران انشاالله به سمت هدفش خواهد رفت و ما باید افتخار کنیم که بتوانیم در رکاب این قطار سوار شده و با آن همراه شویم .
– مرکز ثقل تحریم های جدید ، صنعت بانکداری ست.
– دشمن با دو قطبی کردن کشور ، سعی دارد در درون نظام انشقاق ایجاد کند و در سطح ملی اختلاف بیاندازد .
– بدون داشتن سازمان منسجم، بدون هماهنگی ،بدون تبدیل شدن به ید واحده و بدون تلاش همگانی نمی شود از صحنه های خطر عبور کرد .
– امروز ما یک رسالتی داریم و خواسته یا نا خواسته در یک خط مقدم قرار گرفته ایم که بعد ها باید به مردم ، به خودمان و به فرزندانمان پاسخ بدهیم .
– هر سازمانی باید اقتضائاتی داشته باشد. انضباط، شرط موفقیت در هر کاری است . کوچک ترین اشتباه آثار مخربی در کوتاه مدت و  بلند مدت دارد .
– انضباط یعنی مراقب لحظه به لحظه و جزء به جزء کار ها باشیم .
– ما باید اعتماد مردم را  حفظ کنیم تا همچنان امین آنها باشیم و به آنها خدمت کنیم . اگر مردم به ما اعتماد داشته باشند هیچ چیز نمی تواند ما را به لرزه در آورد و از آن طرف عدم اعتماد مردم باعث می شود با کوچک ترین تزلزلی به لرزه در آمده و از بین برویم .
– گاهی اوقات اخلاق خوب یک رئیس شعبه در یک محله باعث می شود مردم آن محل برای کارهای بانکی از آن محل خارج نمی شوند .
– بانک قوامین به سازمان ناجا متصل است که جامعه ی بزرگی در خود دارد و ارتباط تنگاتنگی نیز با مردم دارد .
– همکاران ناجا از ما انتظار خدمت دارند و باید تلاش کنیم که شان آنها حفظ شود و بهترین خدمت رسانی را در هنگام حضور در شعبه از ما دریافت کنند .
– باید منابع پایدار کسب کنیم و مزیت آفرینی کنیم . مدیریت درست هزینه ، هنری است که در بقای  یک سازمان  بسیار موثر است.
– گاهی اوقات رفتن یک مشتری بیست مشتری را به همراه خود می برد و  بالعکس آمدن و یا ماندن یک مشتری می تواند بیست مشتری جدید برای ما بیاورد .

سخنرانی سردار سلیمانی در بیست و چهارمین همایش سراسری مدیران بانک قوامین

Twitter Google+ Facebook
548 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه