تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 66663 تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با فرزاد رستمی مدیر شعب پست‌بانک استان لرستان بر افزایش سهم این بانک از اعتبارات صندوق توسعه ملی رفع شکاف اقتصادی بین شهر روستا تأکید کرد.

به گزارش بانک مردم، گودرزی ضمن بیان مطلب فوق و با اشاره به نقش این بانک در توزیع متوازن خدمات بانکداری الکترونیکی در روستاها و مناطق کمترتوسعه یافته و جلوگیری از رشد شهرنشــینی و آسیب‌های آن برای روستائیان اظهارداشت: پست‌بانک‌ایران به جهت حضور در جای‌جای کشور امکان نیازسنجی و آسیب‌شناسی مناطق محروم و روستائی را دارد از اینرو می‌تواند حامی مناسبی جهت ارتقاء طرح‌های توسعه‌ای روستائی در بخش‌های دامداری و کشاورزی جهت ایجاد اشتغال پایدار باشد.

وی فعالیت‌های این بانک را همسو با تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دانست و ابراز امیدواری نمود که با پیگیری‌های بیشتر و افزایش اعتبارات پرداختی در حوزه صندوق توسعه ملی، روند افزایشی ایجاد اشتغال را در سطح استان لرستان شاهد باشیم.
فرزاد رستمی مدیریت شعب پست بانک استان لرستان نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد این بانک درخصوص اعتبارات اختصاص یافته ازمحل صندوق توسعه ملی به طرح‌های مختلف زیربخش کشاورزی ارائه نمود و اظهار داشت: پست‌بانک‌ایران به دنبال اشتغالزائی و رفع موانع تولید و رونق کسب و کارهای خرد درسطح کشور بویژه روستاها می‌باشد.
همچنین حجت‌الاسلام حسن ترابی امام جمعه بروجرد در نشستی که با مسئولان پست‌بانک استان لرستان داشت از عملکرد مناسب این بانک در پرداخت وام ازدواج در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان و پرداخت تسهیلات اشتغالزائی با همکاری صندوق توسعه ملی جهت حمایت از تولید و کسب و کارهای خرد تجلیل نمود.
وی اظهارداشت: تمرکز اصلی فعالیت‌های این بانک بر توسعه اقتصادی روستاها و مناطق کم‌برخوردار بوده و این امر قطعاً موجب ارتقاء ارزش ماهی آن در راستای افزایش سطح رفاه روستائیان و در نتیجه رفاه عمومی کشور خواهد شد.
ترابی افزود: پرداخت وام‌های ازدواج و همچنین پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی توسط پست‌بانک‌ایران جهت ایجاد آرامش در جوانان و توسعه و ایجاد اشتغال در این مناطق حرکت ارزشمندی است که باید تداوم یابد و می‌بایست قدردان این خدمات باشیم.
امام جمعه شهرستان بروجرد در ادامه از فعالیت‌های پست بانک استان لرستان که در سال ۹۵ موفق به کسب رتبه اول جهت پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و همچنین کسب رتبه اول در بین شبکه پست‌‌بانک‌ایران در زمینه پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی شده بود تقدیر کرد.
فرزاد رستمی مدیر شعب پست بانک استان لرستان نیز در این نشست با اشـاره به حضـور فراگیر این بانـک در مناطـق کم‌برخوردار و روسـتائی افـزود: توسـعه فرهنـگ بانکداری الکترونیـک، اشـتغال‌زائی، افزایش تولید و مهاجرت‌زدائـی از اهداف این بانک در مناطق مذکور است.

Twitter Google+ Facebook
302 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه