تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 70634 تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: ۴۰ درصد از ۲۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون سهم بانک صادرات ایران از تاریخ ۲۲ مردادماه سال ۱۳۸۷ به طرح توزیع سهام عدالت واگذار شده است.

به گزارش بانک مردم، بانک صادرات ایران (سهامی عام) در تاریخ شانزدهم شهریورماه سال ۱۳۳۱ تاسیس شد و در تاریخ دوم خردادماه ۱۳۸۸ در بورس و اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است.

موضوع فعالیت اصلی بانک صادرات، قبول انواع سپرده ها و بکارگیری آنها در معاملات اعتباری، انجام معاملات ارزی و افتتاح و ابلاغ انواع اعتبارات اسنادی، مشارکت یا سرمایه گذاری و خرید و فروش اوراق بهادار و ارائه انواع خدمات بانکی و… است.

 سرمایه بانک صادرات ایران، ۵، ۷۸۰ میلیارد تومان منقسم به ۵۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون سهم ١٠٠ تومانی است؛ تعداد ۲۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون سهم معادل ۴۰ درصد سهام بانک صادرات ایران در تاریخ ۲۲ مردادماه سال ۱۳۸۷ به ارزش ۶۸۸ میلیارد تومان به طرح توزیع سهام عدالت واگذار و ارزش روز آن تا تیرماه ماه ۱۳۹۵ مبلغ ۲، ۳۲۴ میلیارد تومان است. همچنین در طی سنواتی که این بانک به سهام عدالت واگذار شده جمعا مبلغ ۶۴۸ میلیارد  تومان سود نقدی از این بانک اخذ و بابت اقساط به حساب خزانه  واریز شده است.

پیش بینی بانک صادرات ایران برای عملکرد سال مالی١٣٩۵ مبلغ (۳۴.۶) تومان زیان به ازاء هر سهم بود و از این بابت سود تقسیمی برای سال۱۳۹۵ از طرف این بانک امکانپذیز نیست.

منبع: ایبنا

سهام عدالت

Twitter Google+ Facebook
373 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه