تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 70826 تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  مهندس عبدالعظیم قنبریان مدیرعامل  شرکت تجارت الکترونیک پارسیان ضمن اعلام این خبر گفت: اپلیکیشن پیگیر یک پلتفرم جامع کیف پول الکترونیکی، انتقال وجه و پرداخت پول و سرویس های نوین مبتنی بر تلفن همراه است.تولید این اپلیکیشن حدود ۲ سال زمان برده و هم  اکنون نسخه ی اول برنامه روانه بازار شده است .

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، وی در خصوص ماموریت پیگیرگفت :با توجه به استفاده روز افزون از سامانههای موبایلی، نیاز به سرویس های کیف پول جامع بیشتر شدهاست. جامعیت پیگیر بدان معناست که شما با آن می توانید ازپرداخت کرایه تاکسی تا خرید درفروشگاه ها، انتقال وجه، استفاده از کارت‌های تخفیف را بصورت یکجا داشته باشید. پیگیر با تمام کارت‌های شبکه شتاب کاربرد دارد.

ماموریت اول پیگیر ارائه خدمت کیف پول الکترونیکی است. به علاوه پیگیرمحدود به یک نرم‌افزار تلفن همراه نبوده  بلکه یک اکوسیستم موبایلی ایجاد می کندو تعداد زیادی برنامه را در بر خواهد گرفت که آن ها را در زمان مناسب با توجه به پتانسیل های بازار به کاربران ارائه خواهیمکرد.

مدیرعامل پککو ادامه داد : اولین نسخه ای از برنامه ای که روانه ی بازار کردیم امکان انتقال وجه را بدون نیاز به شماره کارت و فقط با داشتن شماره موبایل ارایه می دهد. یعنی اگر شما بخواهید به کسی پول پرداخت کنید و شماره کارت او را نمی دانید،  فقط با دانستن شماره موبایل او می توانید برای وی پول انتقال دهید.

مهندس قنبریان در مورد مزیت های نسبی این اپلیکیشن گفت : برای ورود به حوزه پرداخت‌های نوین برنامه‌ی ویژه‌ای داریم وبا توجه به اینکه جزو بزرگترین PSP های کشور هستیم تصمیم گرفتیم با یک استراتژی درست و بلند مدت وارد بازار شویم. تحلیل‌های ما به اینجا رسید که پیگیر با توجه به زیرساخت‌های فنی‌ خود و همچنین گرایش بازار به سمت پرداخت‌های خرد و IOT می‌تواند محصولات Fintech زیادی را با موتور خود به صورت جزیره‌ای و برای بازارهای مشخص تولید کند. 
به‌طور‌مثالانتقال وجه با استفاده از شماره موبایل را راه اندازی کردیم. از مدل های دیگر پرداخت می‌توان به پرداخت دونگی اشاره داشت، افراد می‌توانند همانند نرم‌افزارهای چت، گروه‌هایی تشکیل دهند و هزینه خریدها و قبوض خود را به صورت گروهی بپردازند. این یکی از سرویس‌های مهم مدیریت مالی شخصی است.

قنبریان در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد معرفی پیگیر افزود : در یکی از جزیره‌های دیگر پیگیر روی مشتریان تجاری و تسهیل پرداختهای مستمر و هم چنین خودکار سازمان ها و اشخاص تمرکز شده است ودر جزیره دیگری  بزودی شاهد سیستم های مدیریت مالی ساده و هم چنین ارائه خدمات بیمه و.. خواهیم بود.

مدیر عامل تجارت الکترونیک پارسیان در پاسخ به این پرسش کهچرا پککو وارد این حوزه شده است
گفت :پرداخت‌های مبتنی بر موبایل هم اکنون رونق گرفته و پرچمدار نسل بعدی پرداخت‌ها خواهند بود. پککو با درک این واقعیت در یک سال اخیر با تمرکز بر تولید، توسعه و برندسازی اپلکیشن تاپ به بازارهای بزرگی از مشتریان این نوع پرداخت دست یافته و مورد اعتماد مردم قرار گرفته است. اپلکیشن پیگیر به زودی در کنار اپلکیشن تاپ به مخاطبان معرفی و مردم شاهد حضور مشترک این دو نرم افزار در کنار یکدیگر خواهند بود.
در واقع پیگیر به ارائه سرویسهای مکمل و در تعامل با اپلکیشن تاپ پرداخته و متمرکز بر ارائه خدمات پرداخت مبتنی بر کیف پول و شبکه های اجتماعی بوده و کاربران تاپ و پیگیر به صورت مشترک از خدمات این دو نرم افزار بهره مند خواهند گردید.
این نرم افزارها با ترکیب پلتفرم‌های مبتنی بر کارت، سیم کارت و تلفن هوشمند اکوسیستم پرداخت ما را کامل‌تر می کند و در نتیجه ما خود را برای موج بعدی سرویس های پرداخت آماده می کنیم.

روش نصب پیگیر 
کاربران برای نصب این اپلیکیشن می توانند از طریق اپ استور اپل و کافه بازار اقدام نموده و یا عدد عدد ۱ را به سامانه ۱۰۰۰۰۳۶ ارسال نمایند.

Twitter Google+ Facebook
424 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه