تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 70993 تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: متهم اختلاس ۴۷ میلیارد ریالی در یکی از شعبه های بانک شهر بجنورد دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره اختلاس در یکی از بانک های شهرستان بجنورد گروهی از ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس Police آگاهی استان به همراه دادستان مرکز استان در محل حاضر شدند.

وی گفت: این متهم ۳۳ ساله و کارمند بانک با سوء استفاده از موقعیت شغلی در سال های ۹۵ و ۹۶ اقدام به اختلاس ۱۲ میلیارد ریال از حساب چک‌های رمزدار و مبلغ ۳۵ میلیارد ریال از حساب مشتریان که گردش مالی زیاد داشتند، می‌کرد.

پیش از این و در ۱۹ مردادماه جاری هم، دستگیری متهم اختلاس یکهزار و ۶۶ میلیارد ریالی بانک ملی صفی آباد اسفراین در این استان خبرساز شده بود.

مسلم محمدیاران دادستان عمومی و انقلاب بجنورد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرده بود: این متهم که به کشور ترکیه متواری شده بود، پس از بازگشت به ایران در مناطق جنوبی کشور دستگیر شد.

وی با بیان انکه متهم از کارکنان بانک ملی بوده که با هویت جعلی وارد کشور شده است، گفت: این فرد در یک استان جنوبی مستقر شده بود که با تلاش سربازان گمنام امام زمان دستگیر شد.

محمدیاران اظهار کرده بود: این میزان پول به بیت المال بازگشت داده شده است.

استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی به مرکزیت شهرستان بجنورد در شمال شرقی کشور قرار دارد.

منبع: رکنا

Twitter Google+ Facebook
599 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه