تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 71308 تاریخ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: تصور کنید به سفری رؤیایی و هیجان‌انگیز به یکی از کشورهای خارجی رفته‌اید و از هوای دل‌چسب و مناظر بکر لذت می‌برید؛ خدای نکرده ناگهان پای شما پیچ می‌خورد و نیاز به گچ گرفتن یا شاید حتی جراحی پیدا می‌کند! پیگیری کار درمان و پرداخت هزینه‌های این مشکل قطعاً همه لذت‌های این سفر را از بین می‌برد و آن را به کام شما تلخ می‌کند. راه حلی برای پیشگیری و اقدام مناسب در برابر بروز این مشکل خرید بیمه مسافرتی خارج از کشور است.

استعلام قیمت و خرید بیمه مسافرتی

حال که به اهمیت بیمه سفر پی بردیم بد نیست درباره روش‌های استعلام قیمت و خرید این بیمه اطلاعاتی داشته باشیم تا زمانی که قصد سفر به خارج از کشور را داشتیم، بتوانیم به‌راحتی این بیمه را تهیه کنیم.

برای استعلام قیمت و خرید بیمه مسافرتی راه‌های مختلفی وجود دارد. یک راه استعلام قیمت و خرید به روش کاملاً سنتی است؛ بدین‌صورت که شما به نمایندگی بیمه مورد نظر خود مراجعه می‌کنید و پس از اعلام شرایط خود، نماینده بیمه قیمت بیمه مسافرتی شما را اعلام می‌کند و در صورت تمایل، بیمه مسافرتی را از وی خریداری می‌کنید. با این روش اگر بخواهید از شرکت‌های مختلفی استعلام قیمت بگیرید باید وقت زیادی صرف کنید.

روشی دیگر تماس تلفنی با نماینده بیمه مورد نظر است. می‌توان به یکی از نمایندگی‌های بیمه‌ای که قصد خرید بیمه مسافرتی را از آن دارید تماس بگیرید، ضمن اعلام شرایط خود درباره قیمت بیمه مسافرتی مطلع شوید. سپس با ارسال اسکن صفحه اول پاسپورت، بیمه‌نامه خود را با استفاده از پیک دریافت کنید. این روش بهتر از روش اول به نظر می‌رسد ولی باز هم برای کسب اطلاع از قیمت و شرایط بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف باید چندین تماس تلفنی برقرار کنید و اینکه به شما قول نمی‌دهیم همه نمایندگان، بیمه‌نامه شما را با این روش صادر کنند!

روش دیگری وجود دارد که از همه این راه‌ها بهتر به نظر می‌رسد!

استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه مسافرتی

بهترین روش خرید بیمه مسافرتی، استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه مسافرتی است.  با استفاده از سامانه بیمیتو می‌توان قیمت و شرایط بیمه مسافرتی ملت   پارسیان، ایران و… را با یکدیگر مقایسه کرد، بهترین بیمه مسافرتی را با توجه به نیاز خود انتخاب و اینترنتی خریداری کرد. با این روش در هر لحظه از شبانه‌روز و هر جا می‌توان استعلام قیمت و خرید بیمه مسافرتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داد. این روش در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند و به شما در انتخاب و خرید آگاهانه یاری می‌رساند.

نکته قابل توجه این است که هیچ‌کس به اندازه شما نسبت به شرایط و وضعیت شما آگاه نیست؛ بنابراین بهترین شخص در انتخاب بیمه مسافرتی کسی جز خود شما نیست. با استفاده از اپلیکیشن یا وب‌سایت بیمیتو این شما هستید که شرایط بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف را مشاهده می‌کنید و تشخیص می‌دهید کدام‌یک برای شما مناسب‌ترین است؛ البته در این راه تنها نیستید و هر جا که نیاز به مشاوره داشتید، مشاوران بیمیتو در خدمت شما هستند.

برای استعلام بهترین بیمه‌های مسافرتی اینجا را کلیک کنید

Twitter Google+ Facebook
2,290 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه