تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 74774 تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:   بانک اقتصاد نوین با اعلام جزئیات هزینه آبونمان سالانه دریافت اطلاعات تراکنش‌های بانکی، به برخی شبهه ها درباره دریافت این مبلغ از مشتریان پاسخ داد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایرنا از این بانک، هزینه آبونمان دریافت اطلاعات تراکنش‌های این بانک در سال جاری ۱۰۰ هزار ریال برای دریافت پیامک‌های عادی، ۱۲۵ هزار ریال برای دریافت پیامک‌ها با جزئیات کامل و ۱۰ هزار ریال برای دریافت اطلاعات تراکنش‌ها از طریق پست الکترونیکی تعیین شده است که بر اساس تاییدیه اخذ شده از متقاضیان این خدمت، مبلغ آبونمان سال جاری از سپرده آنها کسر و این موضوع از طریق ارسال پیامک به اطلاع مشتریان می رسد.

با پرداخت آبونمان سالیانه، مشتریان از تمامی تراکنش‌های مربوط به همه سپرده‌های خود در بانک مطلع می‌شوند که این موضوع علاوه بر اطلاع‌رسانی تراکنش‌ها، به لحاظ امنیتی نیز آسودگی خاطر برای مشتریان بانک به همراه خواهد داشت.
مشتریانی که هزینه ارسال پیامک از آنها اخذ شده و درخواست تغییر نوع پیامک دریافتی به هر یک از موارد پیامک عادی، جزییات کامل و یا دریافت از طریق پست الکترونیکی را دارند، می‌توانند برای تغییر به هر یک از شعب بانک مراجعه کنند.
همچنین مشتریانی که تمایل به انصراف از دریافت این خدمت را دارند می‌توانند تا پایان مهرماه سال جاری با مراجعه به شعب این بانک نسبت به تکمیل فرم انصراف و دریافت هزینه آبونمان کسر شده اقدام کنند.
مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان این بانک به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان در این زمینه است.
به گزارش ایرنا، در روزهای اخیر مطالبی در خصوص اخذ آبونمان ۱۰۰ هزار ریالی از حساب مشتریان این بانک در فضای مجازی منتشر و در آن گفته شده بود که این مبالغ بدون اطلاع مشتریان و برای ارسال پیامک های تبلیغاتی اخذ می شود.

Twitter Google+ Facebook
487 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه