تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 79448 تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:در حالی روز گذشته موسسه کاسپین اعلام کرد که سپرده‌گذاران فرشتگان بر اساس برنامه زمانبندی شده می‌توانند به شعب موسسه مراجعه و وضعیت سپرده‌های خود را مشخص کنند که طولی نکشید این لغو شد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از ایسنا، از روز گذشته همزمان با ۲۰ آبان ماه پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران فرشتگان در تمامی سقف‌ها در شعب موسسه کاسپین آغاز شد، در اواخر روز بود که موسسه کاسپین طی اطلاعیه‌ای جدول زمانبندی منتشر کرد که سپرده‌گذاران بتوانند بر اساس آن مراجعه و تعیین تکلیف شوند. بر این اساس قرار بود از بیستم آبان‌ماه تا هفتم آذرماه به مدت ۱۴ روز کاری و براساس حروف الفبا مراجعات انجام شود.

با این حال طولی نکشید که موسسه کاسپین زمانبندی انجام شده و نحوه‌ مراجعه بر اساس تقسیم بندی را حذف کرد. دلیل این موضوع  تسریع در پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان اعلام شده است. بر این اساس کلیه سپرده‌گذاران مشمول می‌توانند بدون در نظر گرفتن جداول زمانبندی و محدودیت زمانی به شعب کاسپین مراجعه کنند.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده از قبل، قرار بر این شده تا تمامی سپرده‌گذاران یعنی از سقف‌های پایین تا بالاترین حد امکان مراجعه برای تعیین تکلیف حساب‌های خود را داشته باشند. در این شرایط همه سپرده‌گذارانی که پیش‌تر تا سقف ۲۰۰ میلیون پیش رفته بودند، می‌توانند با مراجعه به شعب ۱۰ درصدی که در مراحل قبلی از حساب آنها کسر و تحت عنوان ذخیره احتیاطی باقی مانده بود را دریافت کنند.

همچنین سپرده‌گذاران تا ۲۰۰ میلیونی که تعیین وضعیت نشده بودند امکان مراجعه خواهند داشت. همچنین سپرده‌گذاران بالاتر از این سقف که اقلام کلان را در برمی‌گیرند نیز می‌توانند با مشخص کردن شرایط حساب‌های خود تا حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان را فعلا دریافت کنند، از این رو تمام سپرده‌گذاران فرشتگان فرصت مراجعه خواهند داشت.

Twitter Google+ Facebook
1,111 views
نظرات
 1. مالباخته کاسپین یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶

  دیروز برای حساب من ۲۰۰ میلیون تومان آمده بود ولی اجازه برداشت نداشتم ، امروز بعد از دیدن تین خبر به موسسه کاسپین مراجعه کردم ولی به من گفتند حسابم بسته شده برای یکی دیگر از نزدیکانم نیز همین اتفاق افتاده ….خلاصه وضعیت مشخصی نیست

 2. reza یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶

  باسلام.لطفاازدیگرسپرده گزاران تعاونیهای کاسپین مانندامیدجلین که وضعیت بدتری دارندهم مطلب بگذارید.ممنون

 3. سپرده گدار موسسه ارمان وحدت بندرعباس یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶

  امیدوارم که از پول موسسه ارمان وحدت برنداشته باشن و به فرشتگان بدهید ایا یکی پیدا می شود که به روحانی بگوید که مؤسسه ارمان وحدت مشکلی نداشت که جلو ان را گرفتی و مردم را به روز سیاه نشاندی حالا که همه ی اموال زیر دستتان است چرا پول مردم را نمی دهید اگر به خدا اعتقاد دارید حرفتان را عملی کنید

 4. خدا عقل بده یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶

  همش دروغه
  چرا مثل انسان نوبت دهی نمیکنین
  شما هنوز مبالغ زیر ١٠٠ ملیون ها را ندادین به جای اینکه زمان مشخص کنین اول اسنها را تسویه کنیت بعدش سراغ تا ٢٠٠ ملیون و بعدش سراغ بالاتر از ٢٠٠ برین کاملا نابخردانه و بچه گانه میگین همه با هم بریزن تو بانک؟؟؟؟
  اخه کدوم عقل سلیمی این را قبول میکنه که نیت شما خیر باشه

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه