تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 79639 تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس کل بانک مرکزی گفت: مبلغ ۱۰ درصدی که از سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان کاسپین کسر شده بود،در حال بازپرداخت به سپرده‌گذاران است.

به گزارش بانک مردم به نقل از خانه ملت، ولی الله سیف در تشریح آخرین وضعیت سپرده‌گذاران کاسپین گفت: بر اساس آخرین تصمیم مبلغ ۲۰۰میلیون تومان به تمامی سپرده‌گذاران اعم از سپرده‌گذارانی که زیر ۲۰۰ میلیون تومان و  بیش از این ارقام سپرده‌‌گذاری کرده‌اند پرداخت شود.

پرداخت ۱۰درصد کسر شده از سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان کاسپین

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه مبلغ ۱۰ درصدی که از سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان کسر شده بود در حال بازپرداخت به سپرده‌گذاران است، افزود: در حال حاضر شعب کاسپین با خطوط اعتباری که بانک مرکزی باز کرده است،پاسخگوی سپرده‌گذارانی هستند که برای دریافت سپرده خود مراجعه می‌کنند و به تدریج تمامی سپرده‌گذاران را در نظر می‌گیرد.

وی ادامه داد: مابقی سپرده مشتریان که بالای ۲۰۰ میلیون تومان سپرده‌گذاری کرده‌اند پس از شناسایی اموال جدید پرداخت می‌شود.

بررسی صورت‌های مالی موسسه مالی – اعتباری فرشتگان در دستگاه قضا

سیف با بیان اینکه قوه قضائیه از طرق مختلف تلاش می‌کند تا با بررسی صورت‌های مالی موسسه مالی – اعتباری فرشتگان شناسایی کند که دارایی‌های ایجاد شده در چه مسیری قرار گرفته است، یادآور شد: قوه قضائیه بررسی می‌کند که آیا دارایی‌ها بدون حق به به افراد دیگر منتقل شده یا خیر و دارایی‌هایی که شناسایی کند باز می‌گرداند و ظرفیت جدیدی برای پرداخت سپرده مشتریان ایجاد می‌شود.

تصمیمات جدید درباره تعاونی وحدت و افضل توس

رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: جلساتی به صورت منظم با نمایندگان سران سه قوه برگزار می‌شود که یکی از تصمیمات جدید در این جلسات درباره تعاونی وحدت و افضل توس بود که پیش‌بینی شده تا مبلغ صد میلیون تومان پرداخت شود که البته هنوز تصمیم نهایی در این خصوص گرفته نشده است، البته سپرده مشتریان تا ۳ میلیون تومان پرداخت شده و حدود ۷۶ درصد مشتریان این تعاونی‌ها تسویه حساب شده‌اند.

Twitter Google+ Facebook
1,657 views
نظرات
 1. مهدی سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  پس تکلبف سودهای کسر شده چی میشه. مردم که پولهاشون قرض الحسنه سپرده نکردنداگه دزدا برارن اموال فرشتگان از بدهی بیشتره.

 2. مالباخته کاسپین سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  خیلی از افراد که بالای ۲۰۰ میلیون تومان سپرده دارند و برایشان ۲۰۰ میلیون در نظر گرفته شده ، حسابهایشان بسته شده و دریافتی نداشته اند . لطفا انتشار بدهید و اگر میتوانید رسیدگی کنید …متاسفانه کسی هم از پرسنل اطلاعی ندارند و مسئولین آرژانتین هم میلی برای کمک به مردم ندارند

 3. سپرده گذار کاسپین سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  همان سیاست قبلی بانک مرکزی برای نابودی سپرده گذارن به خصوص سپرده گذاران کلان . روزی مردم به حساب همه شما ها خواهند رسید.

 4. کاظمی سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  تصمیمات جدید در خصوص سایر تعاونی ها از جمله الزهراء مشهد را اعلام فرمائید .

 5. ناشناس سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  لطفا متن خبر درست نوشته شود در مورد وحدت وافضل :اون تا صد میلیون تومان است یا صد میلیارد تومان

 6. مالباخته آ رمان سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  همانطوریکه به همه سپرده گزاران کاسپین ۲۰۰میلیون تومان پرداخت کردید به همه سپرده گزاران وحدت (آ رمان)و افضل توس هم ۱۰۰میلیون تومان پرداخت کنید مگرخون آ نها رنگین تره

 7. محمد سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  واس افضل توس و حدت
  تو سر تیتر خبر و متنش نوشیتد تا صد میلیارد تو کانال هم ی بار نوشتید تا ۱۰ میلیون یا بارم نوشتید تا صد میلیون !!!!

 8. resa سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  باز هم دروغ
  من زیر ١٠٠ ملیون هست هنوز ریالی به من ندادن و میگن پول نیست.خود مسولین کاسپین شعب میگن مسولین بالا دروغ میگن و ریالی واریز نکردن

 9. صادق سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  وضعیت سپرده گزارای کاسپین غیر از فرشتگان چی میشه ؟
  چرا حرفی از اونا زده نمیشه

 10. سپرده گذار افضل توس سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  آقا تورو به مقدساتتون مشکل مارو حل کنید زندگی مون از هم داره میپاشه

 11. سپرده گزار سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  با سلام وعرض ادب :مسئولین محترم می بایس با مردم شفاف باشند .یک دروغ باعث گفتن دروغهای بیشتر وادامه دار خواهد شد .عدم مسئولیت پذیری مردم را نسبت به مسئولین مایوس می کند.اگر مسئولی بعلت عدم کارایی استعفا دهد نشانه فهم وی است ومشخص است که می داند که نمی داند.بزرکترین سرمایه بانکها وموسسات مالی اعتباری اعتماد مردم است ودرصورت عدم اعتماد مردم بانکها وموسسات مالی اعتباری ازجمله شرکتهای ورشکسته می باشند.

 12. سپرده گدار موسسه ارمان وحدت سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  چرا اینقدر امروز وفردا می کنید مؤسسه وحدت که مشکلی ندارد شما خیلی وقت پیش گفتید که همه ی اموال دست خودتان است دیگر چه بهانه ای دارید که نمی خواهید بدهید تازه حالا دارید پیش بینی می کنید

 13. پرویز رئیسی سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

  خدا لعنت کند آندسته از بندگانش را که به هر نحوی عامل یا مسبب آزار و رنج و درد دیگر بندگانش هستند..

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه