تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 79889 تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: همانگونه که می دانید منابع قرض الحسنه بانک ها که از محل گردش حساب های اشخاص(اعم از حقیقی/ حقوقی) تأمین می گردد، محدود و درخواست های اشخاص برای دریافت تسهیلات از بانک ها نامحدود است.
در این رابطه منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز محدود و متقاضیان اخذ تسهیلات قرض الحسنه از این بانک نسبت به سایر بانک ها بیشتر می باشند، لذا به منظوراستفاده بهینه از منابع و پاسخگویی مناسب به متقاضیان بویژه افراد نیازمند و اقشارآسیب پذیر، اعطای حق تقدم و امتیاز به صاحبان حساب نزد این بانک برای استفاده از اولویت در دریافت تسهیلات قرض الحسنه فراهم گردیده است، از این رو دارندگان حساب های قرض الحسنه (جاری یا پس انداز) می توانند با رعایت ضوابط و مقررات جاری بانک و به انتخاب خودشان از تسهیلات قرض الحسنه این بانک بهره مند گردند.
در این راستا بانک قرض الحسنه مهر ایران مبادرت به تنظیم ضرایب امتیازی با توجه به مدت انتظار هریک از مشتریان بمنظور اولویت بندی در اعطای تسهیلات با ملحوظ نظر قرار دادن توان مشتری در کسب میانگین حساب مورد نیاز و متعاقباً دریافت مبلغ تسهیلات درخواستی و میزان اقساط ماهانه ، در قسمت راهنمای مشتریان اقدام نموده است .
از این رو متقاضیان می توانند با مراجعه به قسمت “محاسبه تسهیلات امتیازی”و درج مبلغ تسهیلات مورد نیاز به همراه مبلغ قسط ماهانه و ثبت مدت میانگین مدنظر(کمتر از ۶ ماه یا بالاتر از ۶ ماه) از میزان حداقل های لازم برای بهره مندی از وام قرض الحسنه این بانک مطلع گردندکه در این خصوص موارد ذیل جهت آگاهی بیشتر مشتریان عنوان می گردد.
مشتریانی که توانایی ایجاد میانگین های حساب بالاتری را داشته باشند، می توانند از اولویت دریافت تسهیلات در فاصله زمانی کوتاه تری جهت کسب میانگین حساب(بطور مثال ۳ الی ۶ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.
مشتریانی که توانایی ایجاد میانگین های حساب کمتری را داشته باشند، می توانند از اولویت دریافت تسهیلات در فاصله زمانی طولانی تری جهت کسب میانگین حساب(بطور مثال ۷ الی ۱۲ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.
مشتریانی که قادر به پرداخت ماهانه اقساط بیش از ۵ میلیون ریال باشند، می توانند از مدت بازپرداخت اقساط کوتاه تری(بطور مثال ۱۸ الی ۳۶ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.
مشتریانی که قادر به پرداخت ماهانه اقساط کمتر از ۵ میلیون ریال باشند، می توانند از مدت بازپرداخت اقساط طولانی تری(بطور مثال ۳۰ الی ۴۸ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.
   مثال ۱)

اگر شخصی درخواست ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه داشته باشد و بتواند ماهانه ۳ میلیون ریال قسط پرداخت نماید، می تواند با ایجاد معدل حساب حداقل به میزان ۸۷ میلیون ریال طی یکسال یا ۱۷۶ میلیون ریال طی ۶ ماه مطابق سیاست های اعتباری سال ۱۳۹۶ از تسهیلات یادشده با دوره بازپرداخت ۴۲ ماهه بهره مند گردد.

   مثال ۲)
اگر شخصی درخواست ۱۲۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه داشته باشد و بتواند ماهانه ۶ میلیون ریال قسط پرداخت نماید، می تواند با ایجاد معدل حساب حداقل به میزان ۶۱ میلیون ریال طی یکسال یا ۱۲۵ میلیون ریال طی ۶ ماه یا ۲۶۷ میلیون ریال طی ۳ ماه، مطابق سیاست های اعتباری سال ۱۳۹۶ از تسهیلات یادشده با دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه بهره مند گردد.

   مثال ۳)

اگر شخصی درخواست ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه داشته باشد و بتواند ماهانه ۵ میلیون ریال قسط پرداخت نماید، می تواند با ایجاد معدل حساب حداقل به میزان ۱۲۰ میلیون ریال طی یکسال یا ۲۴۲ میلیون ریال طی ۶ ماه مطابق سیاست های اعتباری سال ۱۳۹۶ از تسهیلات یادشده با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه بهره مند گردد.
Twitter Google+ Facebook
842 views
نظرات
  1. فرشاددرگاهی یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶

    باسلام وخسته نباشید بنده نه پول دارم وحقوق بگیرم وخودشما عزیزان درجریان هستید که شرایطی برای شرایط معدل نداریم وسرپرست خانواده پدری هستم لدا خواهش مندیم لااقل درراستای ارتقا سطح کیفی زندگی و بهبود امر خیر بانکی راهی برای اینجانب ودوستان امسال اینجانب اتخاذفرمایید سپاسگزارم

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه