تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 79939 تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در پی وقوع زمین لرزه در غرب کشور از مناطق زلزله زده اسلام‌آباد غرب، سرپل‌ذهاب و قصرشیرین استان کرمانشاه بازدید و ضمن ابراز تاسف و همدردی از وقوع این حادثه و تسلیت به بازماندگان، از اختصاص تسهیلات براساس تصمیمات شورای هماهنگی بانک های دولتی به زلزله‌دیدگان این استان خبر داد.

به گزارش بانک مردم، وی در این بازدید ضمن بیان مطلب فوق با تماس تلفنی با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به تشریح خدمت رسانی شعب و باجه های خدمات بانکی و همچنین خودپردازهای سیار در مناطق زلزله زده پرداخت که طی آن بازوند از خدمات این بانک و تسریع در انجام عملیات های بانکی هموطنان آسیب دیده قدر دانی نمود.
فرحی در ادامه از شعب خسارات دیده استان بازدید و ضمن همدردی با همکاران آسیب دیده، از تلاش شبانه‌روزی آنان در خدمات رسانی به مناطق زلزله زده تقدیر کرد.
وی عنوان کرد: پست بانک ایران درراستای ایفای مسئولیت‌اجتماعی و تسهیل امور هموطنان، شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۰۰۰۰۰۶۳۳۳ پست‌بانک‌ایران به نام جمعیت هلال‌احمر را برای دریافت کمک‌های نقدی مشتریان و مردم نوع دوست به حادثه دیده گان این فاجعه تلخ اختصاص داده است.
مدیرعامل بانک در پایان با اشاره به کمک های اهدائی کارکنان از سراسر کشور برای زلزله زدگان غرب کشور افزود: خانواده بزرگ پست بانک ایران در اقدامی خداپسندانه و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود یک روز حقوقشان را برای کمک به حادثه دیده گان در مناطق غرب کشور نیز اختصاص داده اند.
گفتنی است: فرحی در این بازدید با شهریار بهنیا مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه دیدار نمود که طی آن بهنیا از استقرا خودپردازهای سیار این بانک در مناطق زلزله زده و تامین رفاه حادثه دیده گان قدردانی نمود.

Twitter Google+ Facebook
363 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه