تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 79999 تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی از برگزاری جلسه مدیران عامل ۸ بانک دولتی در استانداری کرمانشاه برای تسریع در اجرایی شدن مصوبات هیات دولت در کمک به زلزله زدگان غرب کشور از صبح امروز خبر داد.

به گزارش بانک مردم، علیرضا قیطاسی در گفت و گو با ایبنا با اعلام این خبر افزود: مدیران عامل بانک های ملی، سپه، ملت، تجارت، صنعت و معدن، صادرات و مسکن در محل استانداری کرمانشاه برای بررسی مشکلات زلزله زدگان و تسریع در اجرای مصوبه هیات دولت جلسه تشکیل داده اند.

وی افزود: براساس مصوبه هیات دولت به خانوارهای زلزله زده در مناطق شهری ۳۵ میلیون تومان با نرخ ۵ درصد و خانوارهای روستایی ۲۵ میلیون تومان با نرخ ۴ درصد تسهیلات با دوره بازپرداخت ۱۵ ساله پرداخت می شود.

دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی ادامه داد: براساس مصوبه هیات دولت برای تعمیرات اماکن نیز ۱۲ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۴ درصد در مناطق روستایی و ۵ درصد در مناطق شهری با دوره بازپرداخت ۷ ساله از طرف بانک ها پرداخت می شود.

قیطاسی، رقم تسهیلات برای خرید لوازم خانگی را تا سقف ۱۰ میلیون تومان به طور قرض الحسنه و با دوره بازپرداخت ۵ ساله از طرف بانک ها به زلزله زدگان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه رقم کل تسهیلات اختصاص یافته در مصوبه هیات دولت به زلزله زدگان ۷ هزار و ۶۷۵ میلیارد ریال است، گفت: بانک ها جدا از این رقم، خود تسهیلات دیگری را برای مناطق زلزله زده در نظر گرفته اند که از جمله آنها استمهال بدهی زلزله زدگان به مدت ۲ سال است.

دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی اظهارداشت: داشتن چک های برگشتی و معوقات بانکی مانع از پرداخت تسهیلات مصوب دولت به زلزله زدگان غرب کشور نمی شود. وی مرجع معرفی افراد برای دریافت تسهیلات از بانک ها در مناطق زلزله زده را مراجع ذیصلاح در استان کرمانشاه اعلام کرد.

قیطاسی خاطرنشان کرد: محمدرضا حسین زاده رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی هم هفته گذشته و هم امروز برای بازدید از مناطق زلزله زده و صدور دستورات لازم به کرمانشاه سفر کرده است.

زلزله کرمانشاه

Twitter Google+ Facebook
589 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه