تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 80008 تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: ایران ارقام در مدت ۱۰۰ روز، هزار دستگاه خودپرداز پست بانک را در روستاها و مناطق محروم کشور نصب و راه‌اندازی کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایران ارقام، پروژه ملی راه‌اندازی ۱۰۰۰ دستگاه خودپرداز با هدف کاهش شکاف دیجیتال در کشور و توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در مناطق روستایی و محروم سراسر کشور از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) و پست بانک ایران به عنوان بانک عامل، از تابستان گذشته کلید خورد و «شرکت ایران ارقام» مسئولیت نصب و راه‌اندازی آن را برعهده داشت.

اتمام این پروژه ملی در ۱۰۰ روز، ناشی از کارتیمی منسجم و تلاش ها و بسیج شبانه‌روزی همه مدیران، کارشناسان و متخصصان مستقر در شعب و ستاد شرکت ایران ارقام برای نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی خودپردازهای طرف قرارداد با پست بانک ایران، در هزار نقطه در مناطق روستایی و صعب‌العبور کشور بوده است.

در تمامی هزار نقطه روستایی و منطقه محروم کشور که تاکنون به شبکه بانکی متصل شده‌اند، تمام خدمات بانکی (برداشت وجه نقد، انتقال وجه، خدمات کارت، بدون کارت و…)، خدمات پرداخت (پرداخت قبض، خرید شارژ، شارژ کارت و…) و خدمات ارزش‌ افزوده (بارکد خوان و…) ارایه می‌شود.

ایران ارقام

Twitter Google+ Facebook
388 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه