تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 81354 تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: یک مقام مسئول از سفر هیات ایرانی به اسپانیا برای پیگیری اجرایی شدن نقشه راه توسعه روابط اقتصادی دو کشور خبر داد و گفت:چانه‌زنی‌ها برای تسهیل روابط بانکی از جمله دستورکارهای اصلی این سفر است.

به گزارش بانک مردم و به نقل از مهر، یک مقام مسئول در نظام بانکی از سفر هیات تجاری- بانکی ایران به مادرید برای پیگیری توسعه روابط اقتصادی و بانکی دو کشور خبر داد و گفت: هیات تجاری و بانکی ایران از روز گذشته به اسپانیا سفر کرده تا در قالب سفری فشرده، توسعه روابط اقتصادی دو کشور را بررسی کند؛ بر این اساس قرار است که نقشه راه همکاری‌های اقتصادی و بانکی ایران و اسپانیا به امضا برسد.

وی افزود: در این سفر، ۶۰ شرکت ایرانی و نمایندگان بخش خصوصی و دولتی، در حوزه نفت و گاز، پتروشیمی، بانک، بیمه، کشاورزی، نیرو، خدمات فنی و مهندسی، محصولات دانش بنیان و نانوتکنولوژی در مادرید حضور دارند تا مذاکراتی را برای پیشبرد اهداف تجاری در این حوزه‌ها داشته باشند.

این مقام مسئول تصریح کرد: محور همکاری مشخص شده و تلاش می‌شود که از این طریق، افزایش همکاری با اتحادیه اروپا نیز صورت گیرد؛ این در حالی است که مسئولیت برگزاری اجلاس مشترک ایران و اسپانیا به عهده سازمان توسعه تجارت ایران است؛ ضمن اینکه تعریف شده بود که همکاری دو کشور، در قالب نقشه راه ادامه یابد.

وی ادامه داد: در این نقشه راه، بحث‌های مالی، بانکی و فاینانس نیز دیده شده است و امروز و فردا به طور مشخص، مباحث بانکی را پیگیری خواهیم کرد؛ این در حالی است که امیدواریم این مذاکرات، منجر به امضای سندی برای تداوم همکاری ها شده و کارگروه بانکی نیز در این حوزه ایجاد شود.

Twitter Google+ Facebook
485 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه