تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 85171 تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک قرض‌الحسنه رسالت وعده پرداخت تسهیلات برای معرفی کنندگان این بانک به عنوان حساب واریز یارانه ها داده است.

به گزارش بانک مردم، جذب منابع و نقدینگی سرگردان در جامعه توسط بانک‌ها و موسسات اعتباری همواره مورد تاکید مدیران آنها بوده است.

راه های جذب نقدینگی در شبکه بانکی به طرق مختلف صورت می گیرد و معمولاً دایره های توسعه بازار و نیز بازاریابی و تبلیغات نقشه بسزائی در این راه ایفا می کنند.

بانک قرض‌الحسنه رسالت نیز دست به کار شده و در تازه ترین اقدام خود برای جذب نقدینگی وعده پرداخت تسهیلات به معرفی کنندگان حساب مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت به سایت بانک مرکزی به جهت واریز یارانه ها داده است.

این بانک به مشتریان خود اعلام کرده است در صورتی که حساب بانک قرض الحسنه رسالت را در سایت بانک مرکزی به جهت واریز یارانه ها معرفی نمایند تسهیلات پرداخت می کند.

در این اطلاعیه آمده است مشتریان می توانند با انتقال یارانه نقدی خود به بانک قرض الحسنه رسالت در طرح یارانا شرکت کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

پرداخت تسهیلات به صورت قرض الحسنه وعده جالب توجهی است که می تواند بسیاری از مشتریان را برای معرفی حساب بانک رسالت به عنوان حساب واریز یارانه ها ترغیب نماید.

بانک قرض الحسنه رسالت از جمله بانک های که با پرداخت تسهیلات بدون سود توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب و در زمینه بانکداری بدون ربا نقشی مهم را ایفا نماید.

وعده تسهیلات برای معرفی بانک رسالت جهت یارانه ها
Twitter Google+ Facebook
722 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه