تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 85466 تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: امروز قیمت ها در بازار طلا نسبت به دیروز با کاهش همراه شده به نحوی که هم اکنون نرخ فروش سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار سبزه میدان یک میلیون و ۴٩١ هزار تومان شده است.

به گزارش بانک مردم و به نقل از تسنیم، گرانی قیمت دلار در بازار ارز که صبح دیروز وارد فاز جدیدی شده است موجب افزایش قیمت در بازار طلا و سکه هم شد،‌ تا جایی که بار دیگر سکه تمام بهار آزادی در بازار سبزه میدان طی روز گذشته رکورد یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان  را زد.

اما امروز قیمت ها در بازار طلا نسبت به دیروز با کاهش همراه شده به نحوی که هم اکنون نرخ فروش سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار سبزه میدان یک میلیون و ۴٩١ هزار تومان، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۴۶٧  هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ٧٢٣ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۴٢١ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲۸۲ هزار تومان اعلام شده است.

همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار از ۱۴۰ هزار تومان عبور کرد؛ ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ١٣۴٢.۶ دلار قیمت گذاری شده و مورد معامله قرار می گیرد.

گفتنی است، نرخ دلار از صبح دیروز وارد مدار گرانی مجدد شد تا جایی دلار مقابل پاساژ افشار رکورد ۴۴۵۰ تومان را هم زد. صراف های خیابان فردوسی علت مشخصی را برای گرانی دلار پیدا نمی کنند و می گویند بانک مرکزی صبح قیمت پایه ارزی که به صرافی ها فروخت را گران کرد. شاید علت اصلی گرانی امروز دلار در بازار، افزایش قیمت ارز از سوی بانک مرکزی و کمبود عرضه باشد.

Twitter Google+ Facebook
748 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه