تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 85679 تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲۶ واحد رشد کرد و در آستانه ۹۹ هزار واحدی شدن قرار گرفت.

به گزارش بانک مردم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۱۲۰۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۳۱۶ میلیارد تومان در ۶۴ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۳۲۶ واحدی در ارتفاع ۹۸ هزار و ۹۲۳ واحد قرار گرفت.
بیشترین تأثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکتهای سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، فولاد مبارکه اصفهان و ایران خودرو شد و در مقابل نمادهای معاملاتی پتروشیمی فجر، گروه مپنا و پالایش نفت بندرعباس مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۱۰۴واحد، کل (هموزن) ۳۱واحد، قیمت (هموزن) ۲۳واحد، آزاد شناور ۴۳۱ واحد و شاخص‌های بازار اول و دوم به ترتیب ۲۵۷ و ۵۶۰ واحد رشد کردند.
بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۵۵۴ میلیون ورقه به‌ارزش ۳۳۴میلیارد تومان در ۴۱هزار نوبت، آیفکس ۰٫۴ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۰۹۳واحد قرار گرفت.
شاخص بورس تهران در آستانه 99 هزار واحد قرار گرفت
Twitter Google+ Facebook
585 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه