تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 86400 تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک گردشگری هشت ساله شد.

به گزارش بانک مردم، پنجمین نشست سراسری مدیران و روسای ستاد و شعب، همزمان با آیین گرامیداشت هشتمین سالگرد تاسیس بانک گردشگری با هدف ابلاغ سیاست های جدید در سال مالی آینده، در روز پنج شنبه ۵ بهمن ماه برگزار شد.

پنجمین نشست سراسری مدیران و روسای ستاد و شعب، همزمان با آیین گرامیداشت هشتمین سالگرد تاسیس بانک گردشگری با هدف ابلاغ سیاست های جدید در سال مالی آینده، در روز پنج شنبه ۵ بهمن ماه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در این نشست علی اصغر سفری، مدیرعامل، تاکید کرد: «در رویکرد جدید به دنبال این هستیم که از رصد مستمر بازار به تولید محصول برسیم چرا که مشتریان به دنبال راه حل های سریع، یکپارچه و منعطف هستند».

وی افزود: «تاسیس ادارات جدید در ستاد بانک، با هدف رصد بهتر بازار و نیز ارتقای شفافیت و استانداردها به منظور نزدیک شدن به تجربیات روز بانکداری دنیا صورت گرفته است».

مدیرعامل بانک گردشگری، در ادامه سیاست های جدید در حوزه های مختلف را تشریح کرد. وی در خصوص سیاست های منابع و مصارف گفت: «مواردی چون رعایت بهداشت اعتباری معاملات، جذب مشتریان حقوقی و ارتقای تعامل دو سویه با مشتریان اعتباری از مهم ترین سیاست ها در این حوزه هستند».

وی پیرامون سیاست های مدنظر در حوزه ارزی و بین الملل، اجرایی شدن طرح بانکداری جامع و برگزاری همایش های تخصصی در حوزه ارزی در مراکز استان ها و تهران را از جمله این سیاست ها برشمرد. سفری خاطرنشان کرد: «در حوزه سپرده ها، اهداف عملیاتی مدنظر عمدتا متمرکز بر توسعه بازار هر یک از محصولات، افزایش سطح وفاداری و رضایت مشتریان و توانمندسازی شعب برای نقش آفرینی موثر هستند».

مدیرعامل بانک گردشگری همچنین با تبریک هشتمین سال تاسیس این بانک، از همت و پشتکار مدیران و همکاران قدردانی و ابراز امیدواری کرد با اجرای سیاست های جدید در سال مالی پیش رو، بانک گردشگری به بانکی متمایز و پویا در نظام بانکی بدل شود.

این گزارش حاکی است در جریان این نشست، گزارش شیوه جدید ارزیابی عملکرد شعب و گزارش های مربوط به فعالیت های انجام شده در حوزه کمپین های توسعه بازار و نیز فعالیت های انجام شده برای تشکیل باشگاه مشتریان بانک ارائه شد و روسای شعب تهران و شهرستان، دیدگاه های خود را بیان کردند. همچنین از شعب برتر در حوزه های مختلف تقدیر به عمل آمد.

Twitter Google+ Facebook
757 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه