تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 87049 تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در حالی که قرار بود ۱۵ بهمن جاری پس از ۲۰ ماه توقف، سرانجام مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده بانک صادرات برگزار شود، زمان این مجمع باز هم تغییر کرد.
به گزارش  بانک مردم به نقل از تسنیم؛ نماد معاملاتی بانک صادرات از تیرماه سال گذشته در حالی در بورس اوراق بهادار متوقف است که پس از ۲۰ ماه توقف و چندین بار خلف وعده مدیران این بانک در خصوص برگزاری مجمع عمومی، سرانجام قرار شد در ۱۵ بهمن جاری، دو مجمع سالانه و عادی بطور فوق‌العاده این بانک برگزار شود که البته باز هم این زمان تغییر کرد.

بر این اساس، بنابر اعلام باک صادرات سهامداران این بانک ۵٫۷ هزار میلیارد تومانی در ساعت ۱۰ روز شنبه ۵ اسفندماه امسال برای انتخاب اعضای هیات ‌مدیره و سایر موارد به این مجمع روانه می‌شوند.

از این رو سهامداران بانک صادرات که ماهها است منتظرند تا با برگزاری مجمع و در پی آن بازگشت نماد معاملاتی‌شان به بورس، دستکم حبس طولانی مدت نقدینگی خود را پایان یافته ببینند، باز هم چاره ای جز صبوری ندارند.

گفتنی است نماد معاملاتی شرکت بانک صادرات که با نماد «وبصادر» در بازار اول (تابلوی اصلی) بورس فعالیت دارد، از ۲۹تیر ماه ۹۵متوقف است و سهامداران آن بیش از ۲۰ماه است که منتظر بازگشایی نماد آن هستند.

Twitter Google+ Facebook
606 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه