تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 87468 تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی سازی گفت: سود سهام عدالت چهار گروه باقی‌مانده که ۷۸درصد مشمولین را تشکیل می‌دهد، پس از پایان دهه فجر تا آخر اسفند با توجه به سودهای دریافتی از شرکتهای سرمایه‌پذیر به حسابشان واریز می‌شود.

 به گزارش بانک مردم به نقل از تسنیم، سید جعفر سبحانی درباره زمان واریز چهار گروه باقی‌مانده از گروه مشمولین سهام عدالت ابراز کرد: سود سهام عدالت چهار گروه باقی‌مانده که ۷۸ درصد مشمولین را تشکیل می‌دهند پس از پایان دهه فجر تا آخر اسفند و به‌مرور به با توجه به سودهای دریافتی از شرکتهای سرمایه‌پذیر به حسابشان واریز می‌شود.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی افزود: از دوازدهم بهمن ماه مصادف با شروع دهه فجر سود ۲۲ درصد از مشمولین که شامل ۱۶ گروه بودند، مبلغ حدود ۶۰۰ میلیارد تومان به حسابشان واریز شد.

وی با اشاره به اینکه پایان سال مالی برخی از شرکتهای موجود در سبد سهام خرداد ماه است، گفت: این تعداد از شرکتهای موجود در سبد سهام عدالت قانوناً تا پایان خردادماه سال ۹۷ فرصت دارند تا سود سهام عدالت را به حساب سازمان خصوصی‌سازی واریز کنند، و با توجه به همکاریهایی که تا به حال داشته‌اند امید است در کوتاه‌ترین زمان ممکن تا قبل از نوروز ۹۷ سود به حساب سازمان خصوصی‌سازی واریز و بین مشمولین باقی‌مانده تقسیم شود.

سبحانی اظهار کرد: در مرحله نخست واریز سود سهام عدالت حدود ۹۳۰ میلیارد تومان سود بین تمامی مشمولین تقسیم شد که بر این اساس ۱۶ گروه از مشمولین که در مرحله اول سود خود را دریافت کرده بودند در مرحله نهایی و تکمیلی تمامی باقی‌مانده سود خود را دریافت کردند.

وی خاطرنشان کرد: سود مشمولین ۴ گروه حدوداً ۸۰ هزار تومان برای سال ۹۶ و سود مشمولان تحت پوشش نهادهای حمایتی (کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی) و مشمولانی که به‌صورت داوطلبانه سهام خود را تا سقف یک میلیون تومان تکمیل کرده‌اند مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است و سازمان خصوصی‌سازی تمام تلاش خود را خواهد کرد تا پایان سال ۹۶ سود عملکرد سال ۹۵ شرکتهای سرمایه‌پذیر را به‌صورت کامل برای تمامی مشمولان تسویه کند.

واریز سود سهام عدالت بقیه مردم تا پایان اسفند
Twitter Google+ Facebook
739 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه