تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 88181 تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: همزمان با آغاز فروش گواهی سپرده ریالی در شعب بانکی از صبح امروز، شعب بانکی با استقبال خریداران مواجه شد.

گزارش میدانی خبرنگار ایبِنا حاکی است، شعب بانک ها در سراسر کشور بر اساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، از امروز شنبه ۲۸ بهمن ماه جاری می توانند نسبت به عرضه گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) یک‌ساله با نرخ سود علی‌الحساب ۲۰ درصد در سال اقدام کنند.

این اوراق، با سررسید یک‌ساله، با نام و معاف از مالیات بوده و سود علی‌الحساب آن با نرخ سالیانه ۲۰ درصد به صورت روزشمار محاسبه و در مقاطع ماهیانه پرداخت می شود. بانک ها پرداخت اصل مبلغ گواهی و سودهای علی‌الحساب اوراق مذکور را در مقاطع ماهانه تعهد کنند.

سود قطعی این اوراق پس از سررسید محاسبه و در صورت وجود سود قطعی به میزان بیشتر از سودهای علی‌الحساب پرداختی، ما به‌ التفاوت سود قطعی و علی‌الحساب به دارنده اوراق پرداخت می شود. بازخرید اوراق مذکور نیز قبل از سررسید با نرخ سود ۱۴ درصد در سال امکان‌پذیر است.

با توجه به اینکه این گواهی سپرده تنها طی دو هفته با نرخ سود ۲۰ درصدی عرضه می شود میزان استقبال در شعب بانک ها بسیار مطلوب بوده و مشتریان بانک ها از صبح امروز برای خرید این گوهی ها به شعب بانکی مراجعه کرده اند.

Twitter Google+ Facebook
1,193 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه