تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 88464 تاریخ انتشار : ۲ اسفند ۱۳۹۶

پایگاه تحلیلی خبری بانک مردم: دویچه بانک برای مدیریت هزینه های خود به دلیل عملکرد ضعیف این بانک در بخش اوراق بهادار تا ۵۰۰ نفر از کارمندان خود را تعدیل نیرو خواهد کرد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از ایبنا، دویچه بانک که بزرگ ترین بانک تجاری آلمان و یکی از بانک های سرشناس جهان به حساب می آید در حال تعدیل نیرو حداقل ۲۵۰ نفر از کارمندان خود در لندن و ایالات متحده است.

این اقدام دویچه بانک در راستای کنترل هزینه های این بانک در بحبوحه روند نزولی کسب درآمد در بخش اوراق بهادار عنوان شده است. به گفته مقامات دویچه بانک، حداقل ۲۵۰ نفر در بخش سرمایه گذاری و شرکت های سهامی تعدیل نیرو خواهند شد.

همچنین یک منبع آگاه از تصمیمات دویچه بانک، گفت: امکان دارد که مجموع افرادی که کار خود را در این بانک از دست دهند به ۵۰۰ نفر هم برسد و عمدتا افرادی که در پُست های ارشد و میانی بانکداری سرمایه گذاری قرار دارند، در معرض از دست دادن شغل خود خواهند بود.

بر پایه اخبار بدست آمده دویچه بانک از دو هفته پیش شروع به تعدیل نیرو در لندن و ایالات متحده کرده است. البته پیش از این بخشی از کارکنان دویچه بانک در بخش فاینانس شرکت در اروپا، خاورمیانه و آفریقا تعدیل نیرو شده اند.

Twitter Google+ Facebook
1,345 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه