تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 88473 تاریخ انتشار : ۲ اسفند ۱۳۹۶

پایگاه تحلیلی خبری بانک مردم: اسدالله عباسی درباره لزوم طرح سؤال از رئیس‌جمهوری اظهار کرد: نمایندگان مجلس احساس می‌کنند مسؤولان اجرایی در اجرای قوانین مصوب یا برنامه توسعه کم‌کاری می‌کنند و این باعث نارضایتی مردم می‌شود.

وی ادامه داد: در این شرایط، نماینده‌ها ناچار می‌شوند از اهرم‌های قانونی و نظارتی خود در جهت جلب رضایت مردم استفاده کنند و قانونی را که مصوب کرده‌اند، اجرایی کنند و گاهی اوقات سؤالاتی از رئیس‌جمهوری بپرسند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این سؤال از رئیس‌جمهوری قبلاً در ارتباط با مؤسسات مالی و اعتباری بود، تصریح کرد: الآن هم در بحث نوسانات ارز که مستقیماً زیر نظر رئیس‌جمهوری است، نمایندگان در مجلس شورای اسلامی نگرانی‌هایی دارند.

عباسی با اشاره به اینکه رئیس کل بانک مرکزی قادر به مدیریت نوسانات ارز نیست، اضافه کرد: این امر نگرانی‌ها و التهاباتی را در جامعه در بحث افزایش قیمت‌ها به‌ویژه کالاهای وارداتی ایجاد کرده است؛ حتی کالاهای داخلی هم که از مواد اولیه وارداتی استفاده می‌کنند، افزایش بی‌رویه قیمت داشته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه در چنین شرایطی نمایندگان ناچار هستند تا از رئیس‌جمهوری سؤال کنند، اظهار کرد: اگر طرح سؤال از رئیس‌جمهوری و وزرای دولت انجام شود، برای رضایت‌مندی مردم خواهد بود.

منبع: فارس

Twitter Google+ Facebook
1,642 views
نظرات
  1. . چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

    از حق نگذریم این مشکلات امروز منشأ از دولت احمدی نژاد داره و اعتراض های مردم منشأ و ریشه از اون دوران داره وقتی که یک شبه دلار ۹۵٠تومان به سه هزار تومان تبدیل شد، یعنی سه برابر و اون تا سی سال بعد هم تاثیر منفی روی اقتصاد گذاشته. و حالا آستانه تحمل فشار مردم کم شده و در حالی که دلار از ۳۷۵٠به ۴۶٠٠رسیده چیزی در حدود سی درصد گرون شده مردم که کمر زیر بار گرانی خم کردند معترض شده اند دولت کار ش خیلی بهتر از دولت قبل هست و چون در مملکت ما اکثرا از زیر کار در رو هستیم همیشه فشار رو به افرادی که مسولیت پذیر هستند می‌آوریم تمام انتظارات از این افراد هست. البته که هنوزم با استاندارد فاصله زیادی داریم. با امید روزی که چاپلوسی ریشه کن و کار بدست کاردان داده شود.

  2. محمد علی کمالی بازنشسته پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

    سلام جناب اسدالله عباسی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی بنده یک بازنشسته جهاد کشاورزی خراسان رضوی هستم در سال ۹۲ پاداش سی ساله ام را که مبلغ ۲۰ میلیون بود به خاطر حقوق ۷۵۰ هزارتومانی در تعاونی اعتبار فرشتگان که تحت حمایت بانک ملی دولت جمهوری اسلامی بود سپرده گذاری نمودم که از سود آن بتوانم زندگی بازنشستگی را گذران کنم ولی متاسفانه در سال ۹۵ بانک مرکزی از جانب تعاونی فرشتگان اعلان نمودند که ورشکت شده می خواهم از جنابعالی سوال کنم اگر ورشکت شده بود چرا تا برج اردیبهشت سال ۹۶ سود می داد وبه چه دلیل دولت از سپرده ها سود را از سال ۹۴ برداشت نموده اند این واقعا یک کشور اسلامی هست که حق ما ضعیفان که سی سال در دولت خدمت کردیم ودر روستا های دور افتاده خدمت کردیم حالا این پاداش هم ازبین برود این واقعا انصاف هست به امید روزی که ما به حق خودمان برسیم

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه