تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 90088 تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سوال از رئیس جمهوری با محوریت قاچاق کالا، تعهدات برجام، بیکاری، رکود اقتصادی و نرخ ارز به دلیل کاهش تعداد امضاها منتفی شد.

 عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: سوال از رئیس جمهوری با محوریت قاچاق کالا، تعهدات برجام، بیکاری، رکود اقتصادی و نرخ ارز به دلیل کاهش تعداد امضاها منتفی شد.
به گزارش بانک مردم از ایرنا ، ‘محمدعلی وکیلی’ روز دوشنبه در نامه ای خطاب به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مطابق ماده ٢١٢ ائین نامه داخلی مجلس ، سوال تعدادی از نمایندگان از رئیس جمهوری در پنج محور قاچاق کالا ،تعهدات برجام ، بیکاری، رکود اقتصادی و نرخ ارز که در جلسه ١۴ اسفند کمیسیون اقتصادی رسیدگی شده بود با توجه به گذشت یک هفته از طرح سوال در کمیسیون و کاهش تعداد متقاضیان به کمتر از یک چهارم تعداد کل نمایندگان منتفی و خاتمه یافته تلقی می شود.
به گزارش ایرنا ، این سوال ١٠٢ امضا داشت که امضاهای آن به کمتر از ٧٣ امضا رسیده است .
پیش از این ‘اکبر رنجبرزاده’ عضو هیات رئیسه مجلس از منتفی شدن سوال دیگری از رئیس جمهوری با موضوع موسسات مالی و اعتباری به دلیل کاهش امضاهای آن خبر داده بود.
Twitter Google+ Facebook
1,216 views
نظرات
  1. محمد سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

    بنظرمیرسدمحل معاملات ازبنگاههابه مجلس انتقال یافته وخریدوفروش امضانون شب عیدنمایندگان راحسابی تامین میکند.بنازم به مملکتی که نمایندگانش اینچنین بنگاه داری میکننداماقانون مصوب میکنندکه بانکهاحق بنگاه داری ندارند؟!!!!نگوبانک رغیب مجلس بوده ونمیدانستیم.
    بی انصافهایاامضانکنیدیااگرکردیدپس نگیرید.اولش اشتباه کردیدکه طرح سوال راامضاکردیدیاآخرش که پس گرفتید؟!
    شمارابخدااعتمادمان به مجلس راازمانگیرید.
    دلمان خوش است که نماینده داریم ومواظب کشورمان هستن!!!

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه