تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 90156 تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: به دنبال انتشار مجدد موضوع ادغام بانک مهر اقتصاد با سایر بانکها و به جهت تنویر افکار عمومی، سهامداران و مشتریان محترم بانک موارد ذیل را به اطلاع می رساند.

به گزارش بانک مردم و به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، بحث ساماندهی بازار غیر متشکل پولی و بانکهای کشور جزو برنامه های اصلی در نظام بانکی بوده و پیگیری آن در دستور کار متولیان امر از جمله مجموعه بانک مهر اقتصاد به عنوان هشتمین بانک کشور و سهامدار عمده آن قرار دارد و سهام بانک مهر اقتصاد مانند تمام بنگاه های سهامی و بانک ها به طور مستمر در بورس عرضه و در معرض خرید و فروش قرار دارد که تابع قانون تجارت و قانون بورس انجام می شود.

اتخاذ تصمیمات غیر فنی و بدون رعایت ملاحظات کارشناسی، علاوه بر منافع سهامداران و ذینفعان، منافع ملی کشور را نیز با چالش جدی روبرو خواهد ساخت. لذا انتشار هرگونه اخبار و موضوعات مرتبط قبل از انجام کامل بررسی کارشناسی و دقیق به صلاح نخواهد بود.

سهامدار عمده بانک به نمایندگی از طرف بیش از ۱۸۰٫۰۰۰ نفر سهامدار حقیقی دیگر، صیانت و حفاظت از منافع و منابع سهامداران، سپرده گذاران و مشتریان عزیز را  رسالت اصلی خویش می داند و بانک مهر اقتصاد به عنوان یکی از بزرگترین و شفافترین بانک های کشور به تمام متقاضیان خرید سهام این بانک مکرراً اعلام نموده که مانند قبل با رعایت قوانین تجارت و بورس می توانند سهام بانک را خریداری نمایند و این موضوع را به اطلاع مراجع نظارتی نیز رسانده اند.

Twitter Google+ Facebook
6,585 views
نظرات
 1. فاضلی چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

  باسلام
  متاسفانه دراین اطلاعیه درمورد ادغام اظهارنظرنشده واطلاعیه غیرشفاف ومبهم میباشدلطفا اطلاع رسانی فرمایید

 2. فريبرز چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

  یعنی چی ؟

 3. علی رحمانی چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

  باسلام

  هنوز تکلیف سپرده گذاران مؤسسات مثل کاسپین و غیره معلوم نشده ، میخوان ادغام راه بندازن ، برن تکلیف مؤسسات رو روشن کنن بعدا به ادغام برسن.

 4. حمید پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

  بانک مهر باید جمع بشه.وقتی که از نیروش حمایت نمیکنه

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه