تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 90396 تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بازار آزاد امروز شاهد افزایش هزار تومانی سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و همچنین کاهش قیمت دلار، یورو و پوند بود.

به گزارش بانک مردم، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز شنبه در بازار آزاد با یک هزار تومان افزایش نسبت به روز پنج‌شنبه یک میلیون و ۶۳۴ هزار تومان فروخته می شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز بدون تغییر نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته یک میلیون و ۵۹۹ هزار تومان داد و ستد می شد. نیم سکه بهار آزادی نیز با افزایش ۷ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه ۷۹۸ هزار تومان به فروش می رفت.

امروز همچنین در بازار آزاد هر قطعه ربع بهار آزادی با ۵ هزار تومان کاهش در مدت مشابه ۵۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی با ۳ هزار تومان افزایش، ۳۳۸ هزار تومان معامله می شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز با ۳۳۵ تومان رشد نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۱۵۱ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده بود.

صرافی‌های پایتخت نیز هر دلار آمریکا را با ۵ تومان کاهش نسبت به روز پنج شنبه ۴ هزار و ۸۴۱ تومان می فروختند. هر یورو در مدت مشابه با ۳۴ تومان کاهش ۵ هزار و ۸۷۷ تومان و هر پوند نیز با ۲۳ تومان افت ۶ هزار و ۸۸۰ تومان معامله شد. ( ایبنا)

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه و ارز      

پنجشنبه   شنبه

سکه امامی

۱۶۳۳۰۰۰ ۱۶۳۴۰۰۰

سکه بهار آزادی

۱۵۹۹۰۰۰ ۱۵۹۹۰۰۰

نیم سکه

۷۹۱۰۰۰ ۷۹۸۰۰۰

ربع سکه

۵۰۵۰۰۰ ۵۰۰۰۰۰

سکه گرمی

۳۳۵۰۰۰ ۳۳۸۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۱۵۱۴۴۷ ۱۵۱۸۰۰

دلار

۴۸۴۶ ۴۸۴۱

یورو

۵۹۱۱ ۵۸۷۷

پوند

۶۹۰۳ ۶۸۸۰
Twitter Google+ Facebook
1,268 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه