تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 90473 تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رییس کل بانک مرکزی گفت: در سایه انضباط پولی و مالی دولت، تورم در سال آینده نیز تک رقمی خواهد ماند.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، ولی‌الله سیف در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت سال ۹۶ در جمع خبرنگاران، با ابراز رضایت از رسیدن به دامنه تورم تک رقمی در سال‌های ۹۵ و ۹۶ گفت: با استمرار و ادامه انضباط پولی و مالی که دولت به آن مقید است، انشاءالله در سال آینده نیز تورم تک ‌رقمی را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه این انضباط می‌تواند زمینه‌ساز تحقق رشد اقتصادی، توسعه صادرات و ایجاد اشتغال شود، گفت: دستاورد ایجاد اشتغال در سال ۹۶ دستاورد ارزشمندی است و ادامه این فعالیت‌ها می‌تواند رفاه بیشتری را برای مردم فراهم آورد.

سیف درباره میزان تحقق شعار سال ۹۶ مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نیز گفت: در حوزه اشتغال دولت دستاورد بسیار خوبی دارد و در زمینه تولید نظام بانکی تلاش‌های زیادی را به کار گرفت و با اقدام در جهت حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط نقش بسیار موثری را در تحقق رشد اقتصادی داشته است.

رییس کل بانک مرکزی ادامه داد: رشد اقتصادی بدون نفت در ۹ ماهه سال جاری بالای ۴ درصد است و به طور حتم در فصل آخر هم دستاوردها مثبت خواهد بود و این شرایط رشد و توسعه را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

Twitter Google+ Facebook
6,102 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه