تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 90483 تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

 پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل بانک ملت و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی مشترک، بر تقویت همکاری ها و انعقاد تفاهمنامه فی مابین تاکید کردند.

به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک ملت، مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نشست بر قابلیت های متمایز بانک ملت به ویژه در زمینه زیرساخت ها و بانکداری متمرکز (core banking) تاکید و از خدمات این بانک قدردانی کرد.
دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت نیز در این نشست قابلیت ها و توانمندی های این بانک به ویژه در حوزه درگاه های غیرحضوری و بسترهای الکترونیک را برشمرد و سهم از بازار و مشارکت بانک ملت را در پروژه های بزرگ ملی تبیین کرد.
مدیرعامل بانک ملت همچنین به سهم ۱۵ درصدی این بانک از کارتخوان های فروشگاهی و سهم ۲۲ درصدی از ابزارهای پذیرش اینترنتی در نظام بانکی و نیز سهم از بازار ۲۷ درصدی بانک ملت از مبلغ تراکنش های الکترونیک در بین بانک های کشور اشاره کرد.
دکتر حمید تاجیک، نایب رییس هیات مدیره بانک ملت نیز بر لزوم برگزاری جلسات مشترک برای هم افزایی قابلیت های دانشی و امکانات موجود دو مجموعه بانک ملت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ویژه در زمینه بسترهای الکترونیک و فناوری اطلاعات در راستای توسعه بازار و ورود به عرصه های جدید از جمله فین تک ها تاکید کرد.
در این نشست راه های تقویت همکاری های فی مابین و توسعه مشارکت در تاسیس صندوق های سرمایه گذاری جسورانه (VC)، شناسایی گزینه های استراتژیک به منظور ورود به عرصه فین تک، امکان سنجی فرصت ها و تحلیل های راهبردی در ایجاد مراکز نوآوری، تشکیل اکوسیستم ها و شبکه های شراکتی حوزه های کسب و کار مجازی با مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت و بر انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین تاکید شد.
Twitter Google+ Facebook
6,081 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه