تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 90492 تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در آخرین شب های سال ۹۶، نخستین حراج حضوری شماره¬های رند سامانتل با حضور چهره¬های فرهنگی، هنری، اقتصادی و ورزشی از جمله؛ کارلوس کی روش، کتایون ریاحی، مسعود فروتن، علی پروین و مهندس ایرج حسابى در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.
سید هوشنگ مرتضوی، مدیر عامل سامانتل، پس از سخنرانی و ارائه توضیحاتی در رابطه با اولین سرى حراج حضورى شماره هاى گلد دایموند در ایران ، ضمن معرفی خدمات پایه، سرویس های موبایل سازمانی وکیف پول الکترونیک مانیز همدلى این اپراتور با بنیاد نیکوکاری کیش مهر کتایون را بانیت زنده نگاهداشتن آیین زیبای مهرورزی و نوع دوستى اعلام کرد.
کارلوس کی روش سفیر گروه مالی سامان نیز از سخنرانان این رویداد بود و در خصوص ضرورت بکارگیری نسل جدیدی از شاخه های مختلف ارتباطات وکاربرد تلفن های همراه هوشمند و فراگیری روزافزون آن سخن گفت.
میهمان دیگری که در این رویداد حضور یافتند، کتایون ریاحی بازیگر سینما، تلویزیون و بنیانگذار خیریه «کمک» بودند. ا
کتایون ریاحی ضمن ابراز قدردانی از همدلى سامانتل، این حرکت ارزنده را تلاشى انسان دوستانه براى پرداخت هزینه جراحی پیوند حلزونی گوش کودکان ناشنوا و فرزندان ایران عنوان کردند.
گفتنی است این حراج حضوری به دو صورت الکترونیک (گلد) و صحنه اى (دایموند) برگزار شد و پس از این مراسم مدیر عامل سامانتل رسما اعلام کرد تمامی عواید حاصل از فروش شماره هاى گلد برای کارهای خیریه انجام خواهد گرفت.

 

 

Twitter Google+ Facebook
6,881 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه